Rainbow High

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu

Rainbow High

Lalki Rainbow High od 2020 roku należą do ulubionych zabawek dla dziewczynek zafascynowanych światem mody, sztuki i żywych kolorów tęczy. Losy uczennic i uczniów szkoły artystycznej Rainbow High, a także konkurencyjnej Shadow High, opowiada internetowy serial animowany, w którym zabawki ożywają na ekranie komputera. 

Lalki Rainbow High – każdy kolor jest piękny

Pierwszymi lalkami Rainbow High były główne bohaterki serii: Ruby Anderson, Amaya Raine, Sunny Madison, Violet Willow, Bella Parker, Skyler Bradshaw i Poppy Rowan. Każda z nich ma swój własny kolor, styl i specjalizuje się w innej dziedzinie sztuki lub mody. Z czasem pojawiły się nowe postaci, obecnie jest ich kilkadziesiąt. Dostępne są pojedynczo lub w zestawach po dwie lub więcej sztuk.

Lalki Rainbow High do kolorowania

W naszym sklepie dostępne są nie tylko gotowe postaci z ubrankami i akcesoriami, ale także zestawy kreatywne. Seria lalek Rainbow High Color & Create to zabawki DIY do kolorowania wraz z kompletem markerów zmywalnych. Pozwalają na tworzenie własnych wzorów ubrań i fryzur oraz niepowtarzalnych zestawień barwnych.

Lalki Rainbow High z długimi włosami

Lalki Rainbow High do czesania mają długie miękkie włosy, podatne na układanie. W opakowaniu można znaleźć także grzebienie i przybory fryzjerskie dla lalek, a nawet całe wyposażenie salonu fryzjerskiego. Dodatkowo dostępne są również całe zestawy ubrań dla lalek, akcesoriów i gadżetów charakterystycznych dla danej postaci.

Artykuły szkolne i zabawki Rainbow High

Dla młodych fanek i fanów serii proponujemy także inne produkty i zabawki Rainbow Highpuzzle, szkicowniki artystyczne, zestawy tematyczne dla lalek i wiele innych. Polecamy też przybory szkolne Rainbow High – piórniki, zeszyty, notesy, plecaki i worki na obuwie, a także modne akcesoria do noszenia: zegarki, czapki, breloki i inne gadżety Rainbow High.

Spraw swoim dzieciom frajdę i podaruj wymarzoną lalkę Rainbow High! Przekonaj się, że radość jaśnieje wszystkimi kolorami tęczy!

więcej