LEGO Technic do 300 zł – Ducati Panigale V4 R

Seria LEGO Technic jest skierowana przede wszystkim do miłośników motoryzacji oraz modelarstwa. Klocki umożliwiają konstruowanie modeli maszyn i pojazdów, które wiernie odwzorowują rzeczywistość. Szczególnie droższe zestawy, np. LEGO do 300 zł, cechuje realistyczne wykonanie. LEGO Technic Ducati Panigale V4 R to przepiękny model motocykla Ducati dla dzieci, które ukończyły 10 lat. Przednie i tylne zawieszenie, hamulce tarczowe oraz układ kierowniczy to tylko kilka detali, które go wyróżniają na tle innych zabawek tego typu. Podczas konstruowania z LEGO Technic można jednocześnie świetnie się bawić i uczyć konstrukcji słynnych pojazdów.

 

LEGO Technic, klocki Ducati Panigale V4 R, 42107

 

LEGO City do 300 zł – Dzień w szkole

Odgrywanie scenek z codziennego życia to jedna z ulubionych zabaw wielu dzieci. Klocki LEGO City stwarzają do tego mnóstwo okazji. Można z nich bowiem budować tętniące życiem miasteczka i przedmieścia. Wśród LEGO City do 300 zł znajdziesz m.in. zestaw Dzień w szkole dla dzieci od 6. roku życia. Z ponad 400 elementów zbudujesz piętrowy budynek szkolny z dwiema salami lekcyjnymi oraz podwórko z placem zabaw. A to nie wszystko, ponieważ w komplecie czeka szkolny autobus, rower i aż 7 minifigurek. Jak wszystkie zestawy, ten również można dowolnie łączyć z innymi z serii LEGO City, aby zabawa była jeszcze bardziej pasjonująca. To okazja do przeżycia fascynujących szkolnych przygód!

 

LEGO, City, Dzień w szkole, 60329

 

LEGO Star Wars do 300 zł – Statek kosmiczny Boby Fetta

Na fanów uniwersum „Gwiezdnych Wojen” czeka cała seria klocków LEGO, a wśród nich kreatywne zestawy LEGO Star Wars do 300 zł. Statek kosmiczny Boby Fetta to niemal 600 elementów, z których można zbudować model z obrotowymi skrzydłami, otwieranym kokpitem dla mnifigurek i dwoma obrotowymi działami. Zestaw jest inspirowany drugim sezonem serialu „Star Wars: Mandalorian” i pozwala odgrywać słynne sceny bitewne. Model statku kosmicznego można też ustawić na kolekcjonerskiej półce. W komplecie znajduje się nawet pojazd transportowy do przenoszenia statku, który służy także jako stojak do wyeksponowania modelu w pozycji pionowej.

 

LEGO, Star Wars, Statek kosmiczny Boby Fetta, 75312

 

LEGO Duplo do 300 zł – Stodoła i zwierzęta gospodarskie

Rodzice małych dzieci szybko polubią się z serią Duplo, która jednocześnie bawi i uczy od najmłodszych lat. Już na 2-letnie maluchy czekają kreatywne zestawy jak LEGO Duplo do 300 zł ze stodołą wysoką na 23 cm i długą na 20 cm, traktorem oraz zwierzętami gospodarskimi. Z klocków można zbudować zagrodę, a potem pozostaje tylko dokarmianie świnek, owiec, krów czy kur, zabawa z psem i jazda na koniu. To świetny zestaw dla małych miłośników zwierzątek i gospodarskich zajęć. Zaletą LEGO Duplo jest duży rozmiar wszystkich elementów. Zarówno klocki, jak i figurki są większe od klasycznych, aby maluchy łatwo i bezpiecznie mogły się nimi bawić.

 

LEGO DUPLO, klocki Stodoła, traktor i zwierzęta gospodarskie, 10952

 

LEGO Harry Potter do 300 zł – Wizyta w wiosce Hogsmeade

Cukiernia Miodowe Królestwo, pub Pod Trzema Miotłami, minifigurki Harry’ego Pottera, Deana Thomasa, profesor McGonagal, Madame Rosmerty oraz państwa Flume’ów i w sumie aż 851 elementów – to wszystko czeka w zestawie LEGO Harry Potter do 300 zł Wizyta w wiosce Hogsmeade! Cały model wioski ma aż 22 cm szerokości, 30 cm wysokości i 9 cm głębokości. Fani przygód młodego czarodzieja będą zachwyceni!

 

LEGO, Harry Potter, Wizyta w wiosce Hogsmeade, 76388

 

LEGO Friends do 300 zł – Podwodna frajda

Seria LEGO Friends powstała z myślą o dziewczynkach, aby zachęcać je do działania i realizowania swoich najśmielszych marzeń. Tym razem przyjaciółki z Heartlake mogą przeżyć fascynującą przygodę w wesołym miasteczku. W końcu do odważnych świat należy! Główną atrakcją jest przejażdżka na machinie z obrotowymi siedzeniami. Jak na prawdziwy park rozrywki przystało, jest tu też stoisko z watą cukrową i kasa biletowa.

 

LEGO Friends, klocki Podwodna frajda, 41337

 

LEGO Architecture do 300 zł – Singapur

Dorośli miłośnicy modeli z klocków również znajdą dla siebie zestaw LEGO do 300 zł. Seria LEGO Architecture wymaga cierpliwości i precyzji w budowaniu znanych na świecie budynków oraz fragmentów słynnych panoram. Singapur z kolekcji Skyline to zestaw składający się z ponad 800 elementów, stworzony z myślą o konstruktorach powyżej 18. roku życia. Co konkretnie można zbudować? Ośrodek wypoczynkowy Marina Bay Sands, wieżowce OCBC Centre i One Raffles Place, targ spożywczy Lau Pa Sat, hotel Fullerton, ogrody Supertree Grove i rzekę Singapur. To najbardziej skomplikowana panorama miejska z klocków LEGO za mniej niż 300 zł!

 

LEGO, Architecture, Singapur, 21057

 

Klocki LEGO do 300 zł to mnóstwo możliwości kreatywnej zabawy dla małych i dużych. Wybierz najciekawszy zestaw i zostań konstruktorem!

Więcej artykułów znajdziesz na Empik Pasje w dziale Pasje Dziecka.

Zdjęcie okładkowe: materiały promocyjne LEGO / Wizyta w wiosce Hogsmeade, 76388