Na Galę Bestsellerów Empiku nie ma biletów. Jest to wydarzenie zamknięte, transmitowane przez telewizję TVN oraz na Facebooku Empiku. Jednak jest sposób, żeby znaleźć się wśród gości. Zaproszenie VIP można wygrać w konkursie. Jest on przeznaczony dla tych klientów Empiku, którzy są członkami naszego programu lojalnościowego Empik Premium.

Co trzeba zrobić?

Należy mieć Empik Premium i w okresie 16-25 stycznia zrobić zakupy w Empiku za min. 80 zł. Możesz zrobić je w salonie, ale też online na empik.com lub w aplikacji. Potem paragon za zakupy trzeba zarejestrować na stronie konkursu https://www.empik.com/bestselleryempiku-konkurs i dodać odpowiedź na pytanie: „Dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać wyjątkowy wieczór VIP z Bestsellerami Empiku?”.

Nagroda główna to nie tylko zaproszenie na galę dla zwycięzcy wraz osobą towarzyszącą, lecz także noc w luksusowym apartamencie w pięciogwiazdkowym hotelu Sofitel Warsaw Victoria oraz zaproszenie na kolację w restauracji hotelowej.

Kolejne trzy osoby otrzymają podwójne wejściówki na galę w pakiecie z noclegiem w Sofitel Warsaw Victoria.

A dalsze sześć osób - karty prezentowe do Empiku o wartości 300 zł.

Gala Bestsellery Empiku 2022

Gwiazdami tegorocznej gali będą m.in.: Agnieszka Chylińska, sanah, SB Maffija, Katarzyna Nosowska czy Ralph Kaminski. Z kolei na widowni zasiądą artyści, których książki, filmy czy muzykę, najchętniej kupowaliście w 2022 roku czy twórcy podcastów, których słuchaliście w Empik Go. Będą to m.in.: Remigiusz Mróz, Katarzyna Bonda, Marcin Meller, Dawid Podsiadło, Justyna Bednarek, Jimek, Wojciech Smarzowski, Patryk Vega, Justyna Mazur.

Kiedy odbędzie się Gala Empiku? 7 lutego w Warszawie. Transmitowana będzie na antenie TVN (start o 20.15) oraz na Facebooku Empiku (start: 19.45).