Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Seria
  • więcej
Bohater
Materiał
Sponsorowane
Karabin Type 95 Qbz-95 - Klocki Mould King 787El.
Karabin Type 95 Qbz-95 - Klocki Mould King 787El. 135,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: !Mould King! Finansujący reklamę: !Mould King!
Armia Wyrzutnia Rakiet 194 El. Klocki
Armia Wyrzutnia Rakiet 194 El. Klocki 23,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Zabawki-Wodna Kraina Finansujący reklamę: Zabawki-Wodna Kraina
Duży Zestaw Baza Wojskowa Armia Żołnierzyki 300 elementów U778
Duży Zestaw Baza Wojskowa Armia Żołnierzyki 300 elementów U778 70,48 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: SHOPER Finansujący reklamę: SHOPER

Klocki - militaria

Klocki militaria to bardzo popularne zabawki dla dzieci, ale również dla dorosłych pasjonatów wojskowości i modeli z klocków. W naszym sklepie można kupić bogate zestawy klocków wojskowych Cobi, Sluban, Lego i wielu innych.

Klocki wojskowe Cobi

Klocki Cobi to wysokiej jakości zabawki od polskiego producenta, obecnego na rynku od ponad 30 lat. Każdy miłośnik budowania z klocków może dzięki nim stworzyć swoje zabawkowe wojsko – modele czołgów, okrętów, samolotów lub pojazdów opancerzonych. Zestawy klocków i armia z nich zbudowana mogą zapewnić doskonałą zabawę na wiele godzin. Są także świetnym pomysłem na prezent dla brata lub syna, a nawet dla starszego hobbysty militariów – męża lub taty. 

Wojskowe klocki – alternatywa dla modeli

Nowoczesne zestawy klocków militarnych mogą być wstępem do rozwijania pasji modelarskiej. Mogą być także alternatywą dla hobbystów-modelarzy, którzy pragną odmiany lub chcą „zarazić” swoją pasją młodsze pokolenie. Plastikowe klocki wojskowe są trwałe, estetyczne i łatwe do układania, a odpowiedni zestaw można dobrać dla dziecka w każdym wieku. 

Klocki dla miłośników tematyki wojskowej

Klocki do zabawy w wojsko i tworzenia modeli broni oraz sprzętu wojskowego to również okazja do poszerzania wiedzy na tematy związane z armią oraz historyczną i współczesną technologią militarną. Można z nich ułożyć modele historycznych karabinów, dział, okrętów, samolotów i czołgów używanych podczas dwudziestowiecznych wojen, a także modele nowoczesnych broni, pojazdów i sprzętów wojskowych.

Interesujesz się wojskiem i militariami? Uwielbiasz budować z klocków? A może szukasz zestawu klocków na prezent dla dziecka zafascynowanego techniką wojskową? W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment klocków wojskowych – od pojedynczych modeli do największych zestawów!

więcej