Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Bohater
  • więcej
Kolor

Parasolki dla dzieci

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych w codziennych czynnościach, dlatego często wybierają dla siebie zabawki i gadżety tematyczne, które pozwalają być im jak mama lub tata. Niektóre z nich okazują się nawet całkiem przydatne. Parasolka dla dzieci to przedmiot, który przyda się zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Odpowiednia ochrona przed deszczem lub śniegiem to przecież bardzo ważna kwestia podczas jesiennych i zimowych zawieruch.

Parasolki dla dzieci - ochrona przy każdej pogodzie

Parasolka dziecięca to funkcjonalny gadżet, który ochroni dziecko przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi takimi, jak deszcz, śnieg, wiatr oraz słońce. W komplecie z płaszczem przeciwdeszczowym można mieć pewność, że maluch jest odpowiednio zabezpieczony przed zmoknięciem i działaniem wilgoci.

Posiadanie swojej własnej parasolki pozwala maluchowi poczuć się niezwykle dorośle i odpowiedzialnie. Wybór parasolek dziecięcych jest naprawdę ogromny. Do wyboru są modele składane, automatyczne i półautomatyczne. Parasolki dla dzieci cechują się z reguły mniejszym rozmiarem niż te przeznaczone dla dorosłych. Zwykle posiadają prostą, ale solidną konstrukcję, są lekkie, wytrzymałe i idealnie pasują do małej dziecięcej dłoni. 

Parasol dla dziecka - szeroki wybór wzór

Wśród modeli dziecięcych parasoli znajdą się parasolki dla dziewczynki, jak i parasole odpowiednie dla chłopca. Ważne, aby design i kolor parasola zadowolił małego właściciela. Producenci parasolek dla dzieci oferują ogromne bogactwo wzorów, co pozwala dopasować wygląd gadżetu do preferencji przyszłego użytkownika.

W naszym asortymencie dostępne są parasolki dla dzieci przedstawiające m.in. zwierzęta, pojazdy, dinozaury, kwiaty, owoce oraz bohaterów ulubionych filmów i seriali animowanych dla dzieci takich, jak “Świnka Peppa”, “Kraina Lodu”, “Psi Patrol”, czy “Koci Domek Gabi”. Nie zabrakło tu również parasolek inspirowanych motywami zaczerpniętymi z gier komputerowych i komiksów Marvela.

Zapoznaj się z naszą ofertą parasolek dziecięcych i zapewnij swojemu dziecku najlepszą ochronę przed deszczem, śniegiem i wiatrem.

więcej

Przeczytaj więcej o

Wszystkie artykuły