Zmywalne tatuaże w takiej wersji, w jakiej kojarzy je ze swojego dzieciństwa większość dorosłych, to dziś nie jedyna opcja. Owszem, klasyczne tatuaże dla dzieci cieszą się wciąż ogromną popularnością, ale ku uciesze najmłodszych, możliwości jest znacznie więcej. Tatuaże brokatowe zachwycają małe fashionistki.

Tatuaże, które świecą w ciemności dają zaskakujący efekt. A kreatywne zestawy do samodzielnego tworzenia zmywalnych tatuaży wyzwalają pokłady kreatywnej twórczości. Ale to nie wszystko, co można wybrać spośród zmywalnych tatuaży dla dzieci!

Zmywalne tatuaże dla dzieci – zalety

O zaletach zmywalnych tatuaży dla dzieci można długo opowiadać. To tego rodzaju atrakcja, która zawsze cieszy, bez względu na wiek. Kolorowe rysunki na skórze nie są trwałe – łatwo je usunąć przy pomocy oliwki albo po dłuższej wieczornej kąpieli. W przypadku dzieci to ogromny plus, ponieważ już po kilku godzinach tatuaż, który wcześniej je zachwycił, może się znudzić. Arkusze z tatuażami są świetnym dodatkiem do prezentów, a kreatywne duże zestawy same w sobie stanowią niebanalny podarunek.

 

Zestaw pisaków do robienia tatuaży

 

Poza tym żelowe pisaki do tatuaży, ale nawet klasyczne zmywalne tatuaże stanowią nie lada atrakcję na rodzinnych imprezach. Jeśli więc chcesz urozmaicić jakoś urodziny dziecka albo jakąkolwiek uroczystość, tatuaże dla dzieci będą strzałem w dziesiątkę!

 

Tatuaże małpki

 

Tatuaże dla dzieci

  • Tatuaże świecące w ciemności

Zmywalne tatuaże, które świecą w ciemności są pokryte specjalnym fluorescencyjnym tuszem. Taka ozdoba na ciele daje niesamowity efekt, zwłaszcza gdy są elementem strasznego przebrania karnawałowego albo na Halloween.

 

Tatuaże świecące w ciemności

 

  • Tatuaże brokatowe

Ogromną popularnością wśród najmłodszych cieszą się zmywalne tatuaże brokatowe. Są dostępne w formie kreatywnych zestawów do samodzielnego tworzenia ozdób na ciele. Służy do tego brokatowy pył, pędzelek, specjalny klej i szablony. Wszystko dostępne jest w komplecie.

 

Tatuaże brokatowe

 

  • Tatuaże dla dziewczynek

Zmywalne tatuaże, które ucieszą niejedną dziewczynkę, mogą mieć urocze wzory zwierzątek, również tych baśniowych. Tęczowe jednorożce czy kucyki, w dodatku pokryte błyszczącą powłoką sprawią, że dziewczęce oczy zaświecą z zachwytu. Warto jednak pamiętać, że to dziecko powinno wybrać ilustrację. Mała księżniczka może zapragnąć zmywalnego tatuażu w kształcie robota czy samochodu.

 

Tatuaże - kucyki

 

  • Tatuaże dla chłopców

Tak jak są wzory dla dziewczynek, tak samo są zmywalne tatuaże, które z pewnością ucieszą chłopców. Mogą to być motywy pirackie, dzikie zwierzęta, auta, ale też tatuaże inspirowane słynną grą komputerową Minecraft. Oczywiście tutaj również nie ma zasady mówiącej, że tylko te wymienione motywy mogą przypaść do gustu młodym gentelmanom. Wolność wyboru zmywalnej ozdoby to ważny gest w kierunku otwartości.

 

tatuaże - minecraft

 

  • Kreatywny zestaw do tatuażu

Dzieci uwielbiają samodzielnie tworzyć, dlatego zestaw do tatuażu będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli chcesz je ucieszyć. Może zawierać pisaki do tatuaży, stemple, szablony, ale też bardziej zaawansowane narzędzie, które imitują te używane w prawdziwych salonach tatuażu! Bogato wyposażona konsola do wykonywania zmywalnych tatuaży to gwarancja wielogodzinnej, super kreatywnej zabawy.

 

Zestaw studio tatuażu

 

  • Pisaki do tatuaży

Również same pisaki do tatuaży wystarczą, by puścić wodze fantazji i samodzielnie stworzyć imponujące ozdoby ciała. Długopis są żelowe, więc łatwo nimi malować na skórze, a dołączone do zestawu szablony ułatwią projektowanie pierwszych tatuaży.

 

Pisaki do tatuaży

 

Zmywalne tatuaże zawsze warto mieć w zanadrzu. Mogą uratować niejedną kryzysową sytuację i dać mnóstwo radości dzieciom.