Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Kolor wkładu/tuszu
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Certyfikat ekologiczny

Pióra kulkowe

Pióro kulkowe to artykuł piśmienniczy stanowiący połączenie pióra wiecznego i długopisu. Swoim wyglądem przypomina zwykły długopis, a działaniem - pióro wieczne. Nie posiada jednak tradycyjnej stalówki, a jest wyposażony w mechanizm kulkowy, przez który atrament spływa na powierzchnię papieru. Zawsze zamykane jest na skuwkę, która chroni tusz przed wysychaniem.  

Pióra kulkowe - pisanie

Pisanie piórem kulkowym jest bardzo proste i wygodne. Atrament nie brudzi rąk, ani nie plami papieru, jak to może się zdarzyć, w przypadku używania pióra wiecznego. Łatwiej kontrolować nim proces pisania, dzięki czemu umożliwia sprawne wykonywanie notatek. Pisaki tego typu polecane są dla uczniów szkół podstawowych i średnich, studentów oraz osób dorosłych, które na co dzień korzystają z pisma ręcznego. 

Pióra kulkowe na naboje i na tłok

Pióra kulkowe mogą być zasilane na dwa sposoby: nabojami wypełnionymi atramentem lub za pomocą specjalnego tłoku. Pióra kulkowe na naboje posiadają wymienny wkład umożliwiający szybką i czystą wymianę tuszu w pisaku. Te działające na tłok wypełnia się atramentem z butelki np. za pomocą specjalnego konwertera.  

Pióra kulkowe dla dzieci i dorosłych

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór piór kulkowych przeznaczonych dla najmłodszych dzieci i odznaczających się kolorowym i modnym designem oraz bardziej klasyczne i eleganckie artykuły dla dorosłych.

Jedną z najchętniej wybieranych marek są pióra kulkowe Parker, które cechuje bardzo wysoka jakość obudowy i atramentu, a także staranność wykonania. Marka udostępnia kilka serii produktowych przeznaczonych dla użytkowników w różnym wieku. Dostępne są modele tradycyjne oraz bardziej ekstrawaganckie, wielobarwne i z rozmaitymi wzorami.

Marka Pilot oferuje równie popularne pisaki. Pióro kulkowe Pilot to nowoczesny wygląd, który idzie w parze z doskonałą jakością. W asortymencie firmy znajdują się także pióra kulkowe wymazywalne, które przydatne są zarówno w szkole, jak i w pracy. Umożliwiają szybką i estetyczną korektę tekstu przez wymazanie niechcianego fragmentu.

Zapoznaj się z bogatym asortymentem artykułów piśmienniczych dostępnych w tej kategorii i wybierz rodzaj pióra kulkowego, dzięki któremu pisanie będzie dla Ciebie łatwe i przyjemne.  

więcej