„Sztuka rysowania dla dzieci”

Najlepiej zacząć już w najmłodszym wieku – wyrabiać rękę, uczyć się technik, poznawać świat sztuki w ten najbardziej holistyczny sposób. Ta pozycja to świetny wybór, który w przejrzysty i zrozumiały sposób wprowadza dziecko w świat rysunku. Otwiera oczy i uczy, jak postrzegać świat wokół. Projekty podzielone są nie tylko tematycznie, ale również ze względu na trudność, co z pewnością ułatwi śledzenie własnych postępów.

 

Sztuka rysowania  dla dzieci Gecko Keck

 

„Sztuka rysowania”

Dla starszych dzieciaków i dla dorosłych, także dla tych, którzy rozpoczęli swoją przygodę ze „Sztuką rysowania dla dzieci” i gotowi są iść dalej. Skomplikowane sylwetki, nowe techniki, różnorodne modele. Świat rysownika rozrasta się, rozwija, a sama książka pozwala jeszcze pogłębić własne umiejętności i iść naprzód.

 

Seria książek Sztuka rysowania Publicat

 

„Naucz się rysować w 30 dni”

Dla tych, którzy ciągle w biegu, którzy mają sto pomysłów na minutę, a którym spieszno, by zobaczyć konkretne efekty. Kurs rysowania, który z miejsca oferuje konkretne wyniki i stale podwyższa poprzeczkę. Od najprostszych brył, przez wyjaśnianie perspektywy i techniki, po skomplikowane figury i ludzkie sylwetki. Świetna pozycja dla dorosłych, która pomaga w łatwy sposób opanować podstawy.

 

Naucz się rysować  w 30 dni Mark Kistler

 

„Rysowanie dla początkujących”

Łatwy, przyjemny, przejrzysty kurs nauki rysunku dla dorosłych, bez zbędnego zgłębiania szczegółów. Bryły, linie, podstawowe techniki, ilustracje pomocnicze, które prowadzą za rękę. Książka niemal intuicyjna w użytkowaniu, pozwala w swoim tempie rozwijać własne umiejętności.

 

Rysowanie dla początkujących Mark Willenbrink

 

„Przyjemność rysowania”

Kto szuka motywacji do wejścia w świat rysunku, kto nie wierzy we własne umiejętności i talent, ten w książce Barbary Michalskiej odnajdzie szczerą zachętę do nauki i zabawy. W końcu to ma być przyjemność, nie udręka, więc zanim wejdziemy do świata techniki, autorka pozwala każdemu uwierzyć w siebie.

 

Przyjemność  rysowania Barbara Michalska

 

„Rysowanie dla przyjemności. Krok po kroku dla dorosłych i dzieci”

Dla hobbystów małych i dużych, dla przyjemności, dla rozrywki – dla każdego, kto chce po prostu rysować i poszerzyć własną wiedzę, bez zagłębiania się w szczegóły. Czytelne ilustracje, objaśnienia krok po kroku, przejrzysty język, ale przede wszystkim konkretna metoda, która pozwoli rozwinąć się na tyle, ile chcemy.

 

Rysowanie dla  przyjemności.  Krok po kroku dla dorosłych i dzieci Lise Herzog

 

Więcej ciekawostek i inspiracji znajdziecie w dziale Rysuję.