Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Wymiary obrazu
  • więcej
Płeć
Wyczyść filtry

Motyw: krajobraz usuń

Malowanie po numerach

Zestawy do malowania po numerach stają się coraz bardziej popularne wśród osób rozpoczynających przygodę z malowaniem. Szeroki wybór obrazów spośród wielu kategorii pozwala znaleźć zestaw dostosowany do umiejętności, poziomu trudności czy do wieku początkującego malarza.

Dla kogo malowanie po numerach?

Malowanie po numerach nie wymaga szczególnych zdolności plastycznych. Potrzebna jest za to precyzja, cierpliwość i trochę wolnego czasu. To rozrywka nie tylko dla dorosłych – w naszej ofercie znajdują się również zestawy do malowania dla dzieci i młodzieży. Na opakowaniu wskazany jest poziom trudności oraz minimalny wiek początkującego malarza.

Co wchodzi w skład zestawu?

Zestaw zawiera zagruntowane, bawełniane płótno naciągnięte na ramę, farby akrylowe, pędzle różnej szerokości oraz akcesoria służące do powieszenia gotowego obrazu na ścianie. Dołączany jest także schemat obrazka.

Malowanie po numerach nie jest trudne

Do każdego zestawu dołączone są pojemniczki z farbami, które są oznaczone numerkami. Każdy z numerów odpowiada obszarowi na obrazie, który należy zamalować. Kolory są żywe, nasycone i nie blakną nawet po długim czasie. Farby bardzo dobrze kryją, więc przypadku pomyłki, po wyschnięciu, można zamalować jeden kolor drugim. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyjść poza kontury szablonu. Można do woli eksperymentować z kolorami i technikami malowania.

Jak zacząć malować?

Na początek warto wybrać obrazek z niskim poziomem trudności. Jednym z pomysłów jest wybranie jednej farby i malowanie oznaczonych tym kolorem numerów pól. Inną techniką jest malowanie konkretnego obszaru obrazka, np. nieba, i wybranie odpowiednich do tego kolorów. Dzięki temu można uzyskać ciekawe przejścia kolorystyczne, ponieważ mokre farby można bardzo łatwo mieszać. W przypadku malowania dwóch obszarów obok siebie, gdy nałożone farby są jeszcze mokre, można kontrolować stopień gradientu, uzyskując oryginalne i naturalne kolory.

Zobacz, jakie zestawy do malowania po numerach mamy w swojej ofercie. Wybierz kategorię i poziom trudności obrazka wśród produktów znanych marek, m.in. Brushme, Twoje Hobby, Varmacon, PHOENIX czy 123Art. Zrelaksuj się, a przy okazji rozwijaj swoje zdolności artystyczne!

więcej

Malowanie po numerach z motywem krajobrazu

Świata malowania po numerach, gdzie krajobrazy stają się Twoim własnym płótnem do wyrażenia kreatywności zaprasza! Zestawy malowania po numerach z motywem krajobrazów są szansą na przeniesienie się w sielskie wiejskie scenerie czy majestatyczne góry.

Malowanie po numerach - piękne krajobrazy

Urok malowania po numerach krajobrazu wiejskiego, to możliwość łatwego stworzenia obrazu, na którym domki, pola i przyroda stają się elementem estetycznego dzieła z przyjemnym procesem tworzenia. Zestawy przenoszą artystów-hobbystów w spokojne wiejskie otoczenie, pełne zieleni i sielskiego piękna, które warto uwiecznić na płótnie.

Dla tych, którzy marzą o malowaniu górskich krajobrazów, mamy zestawy malowania po numerach z tym motywem, dzięki którym odtworzą majestatyczność szczytów, odkrywając radość malowania każdej partii góry i kreując pejzaż przywodzący im na myśl wakacje w ulubionym miejscu.

Malowanie po numerach - łatwość i relaks

Niezależnie od tego, czy ktoś zaczyna swoją przygodę z malowaniem, czy jest doświadczonym artystą, zestawy oferują różnorodność poziomów trudności. Każdy numer na płótnie jest starannie oznaczony, a trudność wzoru dopasowana do stopnia zaawansowania, co sprawia, że malowanie staje się relaksującą i dostępną dla wszystkich przygodą. Dzięki mnogości motywów i kolorów łatwo jest wybrać obraz na prezent. Wiele z nich w krajobrazy wkomponowuje także zwierzęta, rośliny czy zachwycającą architekturę.

Malowanie po numerach krajobrazu może być także szansą na własną interpretację, wystarczy dodać własne detale, zmienić kolory nieba czy gór, by stworzyć swoje unikalne dzieło sztuki, które przypomina wymarzone miejsce.

W asortymencie znajdują się zestawy w różnych rozmiarach i wariantach. Dostępne jest wiele marek takich jak Artonly, Oh Art! czy Artnapi.

Malowanie po numerach krajobrazów może stać się relaksującą podróżą przez malownicze krainy. Rozpocznij swoją artystyczną przygodę już teraz!

więcej

Malowanie po numerach – najczęściej zadawane pytania