Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Kolor
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej

Zakreślacze

Zakreślacze dostępne w naszej ofercie stanowią bogaty wybór produktów dedykowanych zarówno do biur, szkół, jak i do domowego użytku, od znanych marek artykułów papierniczych, m.in. Astra, Faber-Castell, BIC, Stabilo, Maped oraz Pentel. Dzięki szerokiej, ściętej końcówce można je zastosować w wielu sytuacjach, od zakreślania i podkreślania tekstu, poprzez pisanie cienką kreską, lettering oraz ozdabianie nagłówków po prace artystyczne, komiksy i rysunki. 

Zakreślacze do pracy z tekstem

Zakreślacze pastelowe posiadające jasne, delikatne pigmenty, służą do zaznaczania tekstu i podkreślania akapitów lub fragmentów zdania, nie pogarszając przy tym jakości wydruków.

Zakreślacz pastelowy nie rozmazuje czcionki, pozwalając na zaznaczenie ważnych fraz i fragmentów. Osoby pracujące z tekstem sporadycznie lub szukające konkretnego odcienia mogą zakupić pojedynczy zakreślacz o dowolnej kolorystyce.

Zakreślacz Stabilo z szeroką końcówką, dostępny jako pojedynczy kolor pozwala na wielogodzinną pracę, a zabezpieczony nakrętką nie wysycha nawet w długim okresie. Zakreślacze BIC o węższych końcówkach, nadających się do pisania oraz letteringu, posiadają antypoślizgowe, gumowe uchwyty usprawniające trzymanie, oraz okrągłą, węższą obudowę, pozwalającą na wygodne użytkowanie.

Zakreślacze do zadań specjalnych

Do ozdabiania oraz prac artystycznych potrzebna jest większa ilość kolorów. Wygodnym rozwiązaniem jest tu zestaw zakreślaczy, oferujący od kilku do kilkunastu sztuk. Niektóre zestawy, jak zakreślacze Staedtler zawierają kolor czarny, który może służyć do zakrywania wydrukowanego, czarnego tekstu. Inne zestawy, na przykład zakreślacze Faber Castell oferują wyraziste kolory, w tym — fluorescencyjne, znajdujące zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest mocne wyróżnienie.

W naszej ofercie są również poręczne mini zakreślacze, które znajdą swoje miejsce w piórniku szkolnym, w pracy oraz jako podręczny zestaw dla mam, które muszą znaleźć dzieciom zajęcie w autobusie lub w poczekalni. Mini zakreślacze występują zarówno jako pomniejszone wersje klasycznych zakreślaczy, jak i w zabawnych kształtach, zachęcających dzieci do malowania lub stawiania pierwszych, kolorowych literek.

W naszej ofercie znajdziesz różne modele zakreślaczy, o różnorodnym zastosowaniu. Wybierz ten, odpowiedni dla siebie.

więcej

Zakreślacze – najczęściej zadawane pytania