Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Okazje
  • więcej
Kolor
Liczba sztuk w opakowaniu

Gratulacje z okazji narodzin

Narodziny dziecka to jeden z najważniejszych i najradośniejszych momentów w życiu, który zasługuje na szczere gratulacje oraz życzenia zdrowia i pomyślności dla maluszka oraz jego rodziców. Najlepszym sposobem na złożenie gratulacji jest oczywiście osobiste spotkanie, ale nie zawsze mamy taką możliwość, zwłaszcza w pierwszych dniach po narodzinach. W takim wypadku bardzo dobrze sprawdzi się kartka okolicznościowa, za pomocą której można wyrazić swoje najszczersze uczucia. 

Gratulacje z okazji narodzin dziecka - życzenia szczęścia dla rodziny 

Kartka z okazji narodzin dziecka to doskonały pomysł, aby przekazać nowo powstałej rodzinie serdeczne życzenia miłości i zdrowia, a także wyrazić swoją radość z powodu wspaniałej wiadomości związanej z pojawieniem się na świecie dzidziusia. Rodzice otrzymujący gratulacje z pewnością docenią taki gest i będą mieli poczucie, że bliskie osoby uczestniczą z nimi w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz dzielą z nimi swoje szczęście. Gratulacje z okazji narodzin dziecka przekazane w formie kartki okolicznościowej to także piękna pamiątka nie tylko dla rodziców, ale również dla dziecka. Kiedy maluch podrośnie, będzie mógł przeczytać ciepłe życzenia od najbliższych i dzięki temu doświadczyć miłych doznań.

Gratulacje z okazji narodzin - urocze kartki pełne ciepłych życzeń

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór kartek z gratulacjami z okazji narodzin ozdobionych motywami, które nieodłącznie kojarzą się się ze światem dziecięcych przygód i marzeń. Znajdą się tu kartki uniwersalne, odpowiednie zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, a także kartki nawiązujące swoją kolorystyką i ilustracjami do płci dziecka. Można wybrać kartkę ze zwierzątkami, balonikami, uroczymi postaciami z bajek lub humorystyczną kartkę przypominającą na przykład los na loterii. Zabawne dedykacje z pewnością rozbawią rodziców i dodadzą im otuchy w pierwszych, trudnych dniach spędzonych z nowonarodzonym maluszkiem. 

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo pomysłowych i oryginalnych kartek z gratulacji z okazji narodzin dziecka. Wybierz kartkę, która ma szansę najlepiej spodobać się rodzicom i podaruj im odrobinę uśmiechu, wsparcia i wzruszenia.

więcej