Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Okazje
Kolor
Liczba sztuk w opakowaniu

Kartki na 18 urodziny

18 urodziny to wyjątkowy moment i przełom w życiu każdego człowieka, który wiąże się z uzyskaniem pełnoletności, symbolicznym wkroczeniem w dorosłość i przyjęciem nowych, dojrzałych wyzwań. 18 urodziny stanowią także doskonałą okazję do świętowania oraz składania życzeń solenizantowi. Aby przekazać młodemu dorosłemu swoje najszczersza życzenia szcześcia i pomyślności na nowym etapie życia, warto dołączyć do prezentu kartkę na 18 urodziny, w której można spisać swoje myśli i zawrzeć przesłanie dla bliskiej osoby.   

Kartki na 18 urodziny - wyjątkowy sposób na przekazanie życzeń

Kartka na 18 urodziny to fantastyczny sposób na przekazanie solenizantowi serdecznych życzeń i wyrażenie uczuć, które trudno byłoby wyrazić bezpośrednim słowem. Harmonijne połączenie słów, kolorów i atrakcyjnych motywów tworzy oryginalny i bardzo wymowny przekaz dedykowany szczególnej osobie. Bogactwo emocji i pozytywnych myśli, zawartych w kartce na 18 urodziny, sprawia, że staje się ona nie tylko pięknym prezentem, ale również niezapomnianą pamiątką, do której dorosły człowiek będzie mógł wracać na różnych etapach życia odnajdując w niej inspirujące słowa dodające sił i napełniające nadzieją na dobrą przyszłość.

Życzenia i kartki na 18. urodziny - szeroki wybór wzorów

W naszym bogatym asortymencie dostępne są kartki na 18 urodziny w różnych formatach, stylach i z rozmaitymi motywami, co pozwala wybrać taką opcję, która doskonale odzwierciedli relację między darczyńcą a solenizantem i będzie idealnie dopasowana do gustu bliskiej osoby. Rodzice, dziadkowie i wujkowie mogą zdecydować się na klasyczną, elegancką kartkę ozdobioną motywami symbolizującymi wkroczenie w dorosłość. Rodzeństwo, przyjaciele, czy znajomi mogą z kolei sięgnąć po śmieszne kartki na 18 urodziny z humorystycznymi ilustracjami lub tekstem wprowadzając tym samym nieco śmiechu i lekkości do tego radosnego dnia. Warto pamiętać, aby dostosować charakter i styl kartki do osobowości solenizanta. 

Zapoznaj się z naszą ofertą kartek na 18 urodziny i podaruj bliskiej osobie najbardziej dopasowane i osobiste życzenia na pełnoletność.

więcej