Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Wymiary obrazu
  • więcej
Płeć
Wyczyść filtry

Motyw: kwiaty usuń

Malowanie po numerach

Zestawy do malowania po numerach stają się coraz bardziej popularne wśród osób rozpoczynających przygodę z malowaniem. Szeroki wybór obrazów spośród wielu kategorii pozwala znaleźć zestaw dostosowany do umiejętności, poziomu trudności czy do wieku początkującego malarza.

Dla kogo malowanie po numerach?

Malowanie po numerach nie wymaga szczególnych zdolności plastycznych. Potrzebna jest za to precyzja, cierpliwość i trochę wolnego czasu. To rozrywka nie tylko dla dorosłych – w naszej ofercie znajdują się również zestawy do malowania dla dzieci i młodzieży. Na opakowaniu wskazany jest poziom trudności oraz minimalny wiek początkującego malarza.

Co wchodzi w skład zestawu?

Zestaw zawiera zagruntowane, bawełniane płótno naciągnięte na ramę, farby akrylowe, pędzle różnej szerokości oraz akcesoria służące do powieszenia gotowego obrazu na ścianie. Dołączany jest także schemat obrazka.

Malowanie po numerach nie jest trudne

Do każdego zestawu dołączone są pojemniczki z farbami, które są oznaczone numerkami. Każdy z numerów odpowiada obszarowi na obrazie, który należy zamalować. Kolory są żywe, nasycone i nie blakną nawet po długim czasie. Farby bardzo dobrze kryją, więc przypadku pomyłki, po wyschnięciu, można zamalować jeden kolor drugim. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyjść poza kontury szablonu. Można do woli eksperymentować z kolorami i technikami malowania.

Jak zacząć malować?

Na początek warto wybrać obrazek z niskim poziomem trudności. Jednym z pomysłów jest wybranie jednej farby i malowanie oznaczonych tym kolorem numerów pól. Inną techniką jest malowanie konkretnego obszaru obrazka, np. nieba, i wybranie odpowiednich do tego kolorów. Dzięki temu można uzyskać ciekawe przejścia kolorystyczne, ponieważ mokre farby można bardzo łatwo mieszać. W przypadku malowania dwóch obszarów obok siebie, gdy nałożone farby są jeszcze mokre, można kontrolować stopień gradientu, uzyskując oryginalne i naturalne kolory.

Zobacz, jakie zestawy do malowania po numerach mamy w swojej ofercie. Wybierz kategorię i poziom trudności obrazka wśród produktów znanych marek, m.in. Brushme, Twoje Hobby, Varmacon, PHOENIX czy 123Art. Zrelaksuj się, a przy okazji rozwijaj swoje zdolności artystyczne!

więcej

Malowanie po numerach w motywie kwiatów

W świecie malowania po numerach natura może zakwitnąć na płótnie. Zestawy malowania po numerach z motywem kwiatów to nie tylko relaksacyjna rozrywka, ale także sposób na przeniesienie piękna kwiatów na dzieło artystyczne, które może upiększyć wnętrze mieszkania.

Malowanie po numerach - kwiaty 

Zestawy malowania po numerach dostępne są z motywem słoneczników, róż czy bukietów. To mnogość kolorów i motywów kwiatowych, zarówno solo jak i wkomponowanych w pejzaże czy portrety ludzkie lub zwierzęcej. Dzięki nim możesz odtworzyć piękno kwiatów, zanurzając się w procesie malowania, który przynosi zarówno relaks, jak i naukę nowych umiejętności.

Malowanie po numerach kwiatów to sposób na łatwe i precyzyjne tworzenie pięknych obrazów. Każdy obszar jest oznaczony właściwym numerem, co ułatwia identyfikację i dodaje pewności, zwłaszcza dla tych, którzy chcą widzieć satysfakcjonujący efekt niezależnie od poziomu doświadczenia.

Malowanie po numerach - relaksujący prezent

Relaksacyjna moc malowania kwiatów po numerach uczyni podarunek wyjątkowym. To nie tylko chwila kreatywności, ale także sposób na ukojenie umysłu i moment relaksu przy niewielkim nakładzie pracy i miejsca. Zestawy malowania po numerach z motywem kwiatów to dobry pomysł na prezent dla miłośników natury i sztuki

Poznaj asortyment i zanurz się w kolorowym świecie natury, by stworzyć unikalne dzieła sztuki, które będą ozdobą każdego wnętrza!

więcej

Malowanie po numerach – najczęściej zadawane pytania