Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Częstotliwość wydania
Wydawca
  • więcej
Język
Kraj Wydania

Kolekcje - puszki i pudełka

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór tematycznych puszek i pudełek kolekcjonerskich dla dzieci i dorosłych. Kolekcjonowanie przedmiotów może być związane z różnymi zainteresowaniami i wynikać np. z pasji do muzyki, sportu, gry komputerowej lub filmu.

Kolekcje dla dzieci

Dużą popularnością, szczególnie wśród dzieci, cieszą się karty kolekcjonerskie, pudełka na naklejki lub figurki ulubionych bohaterów. Zajmowanie się własną kolekcją to dla wielu maluchów sposób na relaks i odpoczynek, a także możliwość poszerzania swojej wiedzy związanej z tematyką zbioru. Dziecko uczy się przy tym cierpliwości, systematyczności i porządkowania. Rozwija swoje umiejętności poznawcze i społeczne poprzez dzielenie się swoją pasją z innymi kolekcjonerami.

Puszki kolekcjonerskie

Zainteresowanie konkretnym tematem często przekłada się na chęć otaczania się gadżetami, które są z nim bezpośrednio związane. Puszka kolekcjonerska z kartami to jeden ze sposobów, aby pielęgnować zamiłowanie do wybranej dziedziny. Fani sportu lubią zbierać np. karty FIFA. Tego typu kolekcje zawierają karty z wizerunkami najsławniejszych piłkarzy świata. Związane mogą być z jedną drużyną sportową lub dotyczyć ważnego międzynarodowego wydarzenia, jakim są mistrzostwa świata w piłce nożnej.

Karty Super Things to z kolei gratka dla fanów popularnej serii, gdzie Superbohaterowie i Superzłoczyńcy ścierają się ze sobą w Kaboom City. Puszka Super Things zawiera z kolei zestaw ekskluzywnych metalowych figurek różnych drużyn sportowych Super Things. Dostępna jest także Puszka Super Zings z komiksami, których bohaterami są Superbohaterowie i Złoczyńcy z Kaboom City.

W naszym asortymencią można znaleźć także kolekcjonerską grę karcianą Pokemon TCG stworzoną na podstawie gier i filmów z serii Pokémon oraz szereg różnorodnych puszek na naklejki, które można wklejać do dedykowanego dla kolekcji albumu.

Zapoznaj się z naszą ofertą pudełek i puszek kolekcjonerskich i zainspiruj się do rozwijania nowej pasji!

więcej