Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Częstotliwość wydania
Wydawca
  • więcej
Język
Kraj Wydania

Kolekcje - breloczki i figurki

W naszym asortymencie dostępne są breloczki i figurki kolekcjonerskie dla różnych serii tematycznych. Jest możliwość wybrania spośród najbardziej popularnych gadżetów, dzięki którym można podkreślić osobowość lub zainteresowanie jakimś tematem.

Breloki kolekcjonerskie dla dzieci

Brelok to ozdoba dla dorosłych oraz dla dzieci. Ten niepozorny przedmiot nie tylko odmienia wygląd plecaka lub torebki, ale także ułatwia między innymi odnalezienie klucza pośród książek i przyborów szkolnych oraz pozwala na sprawne odsunięcie zamka błyskawicznego. Breloki mogą występować w różnych kształtach i kolorach, przypominać np. ulubione zwierzęta, przedmioty związane z konkretną pasją lub postacie z bajek. Zawieszką i jednocześnie interaktywną zabawką jest Tamagotchi. Ta niewielkich rozmiarów gra polega na opiece nad wirtualnym zwierzątkiem, które należy karmić, myć i bawić się z nim, aby było szczęśliwe i zdrowe.

Figurki kolekcjonerskie

Figurki kolekcjonerskie to plastikowe lub metalowe postacie przedstawiające bohaterów z m.in. książek czy filmów. Mogą stanowić nie tylko elementy wystroju pokoju - dzieci często wykorzystują figurki do zabawy i chętnie kolekcjonują na przykład figurki Fortnite inspirowane grą o tym samym tytule. Ogromny wybór miniaturowych modeli wykonanych ze starannością pozwala stworzyć interesującą i pokaźną kolekcję każdemu fanowi gry Fortnite.

Figurki Super Zings to zabawny zbiór Superbohaterów i Superzłoczyńców, którzy konkurują ze sobą w mieście Kaboom. Każda saszetka Super Zings zawiera jedną tajemniczą postać, którą można odkryć dopiero po otwarciu opakowania.

Breloki i figurki to jeden z pomysłów na prezent dla dorosłego oraz dla dziecka. Kolekcjonowanie może dać ogromną satysfakcję, pobudzać intelekt i rozwijać zainteresowanie wybraną dziedziną. Sprawdź ofertę breloków, figurek i saszetek z figurkami w naszym sklepie. Stwórz własną kolekcję lub wybierz gadżet na prezent dla bliskiej osoby!

więcej