Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Kraj Wydania
  • więcej

Magazyny luksusowe i lifestylowe

Magazyny luksusowe i lifestylowe to pozycje dla czytelników chcących być na czasie m.in. z aktualnościami w modzie i urodzie czy z nowymi sposobami zadbania o zdrowie. Często redaktorzy pism luksusowych i lifestylowych w tworzą specjalne segmenty poświęcone poradom z życia prywatnego ludzi sukcesu lub znanych osób z branży. W naszym asortymencie dostępne są wydania polskie, zagraniczne oraz numery z dodatkami. Dużym zainteresowaniem wśród czytelników cieszą się numery publikowane w formie kieszonkowej.

Kobiece magazyny lifestyle

W czasopismach dotyczących stylu życia można znaleźć artykuły odnoszące się do najnowszych trendów modowych czy ogólnego samorozwoju. Ponadto relacje z pokazów znanych projektantów i zdjęcia z niezwykłych sesji zdjęciowych, które inspirują i zachęcają do własnych eksperymentów w ubiorze. Oprócz tego prasa lifestylowa zawiera również pomysły dotyczące stylów architektonicznych czy kompleksowego urządzania wnętrz. W naszym asortymencie można znaleźć czasopisma zawierające obszerne reportaże z kultury i showbiznesu. Często posiadają też sekcje poświęcone "celebrowaniu życia", szczególnie w kontekście poradników dla czytelniczek. W czasopismach lifestylowych polecane są także kosmetyki, które mogą odkryć nowości w strefie beauty czy urozmaicić urodową rutynę. Dużym zainteresowaniem odbiorców cieszą się dołączane próbki kosmetyków, jakie oferuje np. w Elle.

Prasa luksusowa

Magazyny luksusowe oferują czytelnikom inspirujące reportaże i rozmowy z osobami z showbiznesu czy z ludźmi sukcesu. Redaktorzy pokazują kulisy ważnych branżowych wydarzeń i ekskluzywnych wywiadów zachowując przy tym wysoką jakość zdjęć. W naszym asortymencie można znaleźć miesięczniki takie jak m.in. Glamour, Wysokie Obcasy, Wysokie Obcasy Extra, Zwierciadło czy Viva. Warto dodać, że m.in. Vogue, to jedno z najlepiej sprzedających się luksusowych magazynów w Polsce (wersje polskie i zagraniczne),

Czasopisma nie tylko o showbiznesie

Prasa o stylu życia zawiera również tematy dotyczące na przykład zdrowia i psychologii. Poruszane są np. kwestie szkodliwości stresu, nieodpowiedniej diety oraz relacji międzyludzkich. Wypowiedzi specjalistów mogą pomóc w radzeniu sobie z codziennymi sytuacjami i życiowymi przeszkodami. W czasopismach lifestyle'owych przybliżane są wzruszające historie kobiet, a także opisywane są tematy związane z seksem czy macierzyństwem.

Lifestyle nie tylko dla kobiet

Wśród czasopism lifestylowych znaleźć można także coś specjalnie dla mężczyzn. Magazyn taki jak np. Men’s Health to źródło wielu treści odnośnie kariery, rozwoju oraz nowości technologicznych. Dzięki swojej różnorodności mogą stanowić inspirację dla czytelnika.

Dla zainteresowanych rozwojem osobistym ciekawą pozycją mogą okazać się magazyny luksusowe i lifestylowe. To zbiór informacji o nowościach i kulturze, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Przejrzyj naszą ofertę i przekonaj się sam!

więcej