Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Autor
  • więcej
Częstotliwość wydania
Wydawca
  • więcej
Język
Kraj Wydania

Komiksy dla dzieci

Dział komiksów dla dzieci oferuje wiele czasopism z przygodami bohaterów np. ze świata Disney’a, Star Wars lub Lego. W naszym asortymencie można znaleźć wielu popularnych wydawców takich jak np. Egmont czy Burda Media.

Nowe przygody bohaterów z ekranu

Prasa dla dzieci oferuje szeroki wybór pozycji związanych z bohaterami występującymi np. w serialach czy filmach, którzy przeżywają ciekawe przygody przełożone na formę komiksów i opowiadań. Dodatkowo poprzez dołączane ciekawostki i opisy można jeszcze lepiej poznać superbohaterów czy m.in. disneyowskie postacie. Oprócz zapewniania rozrywki, komiksy dla dzieci pełnią też funkcję edukacyjno-rozwojową. W historiach dedykowanym dzieciom przedstawiane są wartości takie jak przyjaźń, odwaga, wzajemna pomoc i empatia. Dzięki temu najmłodsi czytelnicy uczą się jak powinny wyglądać relacje wśród przyjaciół czy rodziny, a także jak się zachować w przypadku problemów i kłopotów.

Komiksy dla dzieci i dorosłych

Komiksy przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Szeroki wybór dostępnych pozycji pozwala na sięgnięcie po publikację w zależności od zainteresowań czytelnika bez względu na wiek. Komiksy ukazują się niezależnie lub w postaci tomów. Najczęściej są to miesięczniki. Uwielbianymi przez dzieci i rodziców są bohaterowie serii "Gigant Poleca", czyli Kaczor Donald, Sknerus czy trzej siostrzeńcy.

Dodatki do komiksów dla dzieci

Do komiksów dla dzieci często dołączane są ciekawe dodatki. Zazwyczaj związane są z danym komiksem i stanowią jego uzupełnienie. Mogą być to unikatowe figurki, naklejki, plakaty lub innego rodzaju zabawki i przedmioty kolekcjonerskie. Dzięki nim można urozmaicić późniejszą zabawę lub kontynuować przygody bohaterów, rozwijając przy tym wyobraźnię. Oprócz tego jest możliwe wykorzystanie ich po prostu jako elementu dekoracji.

W naszym asortymencie dostępnych jest wiele komiksów dla dzieci, o różnej tematyce. Zawarte w nich historie mogą zainteresować młodszego odbiorcę i uzupełnić jego biblioteczkę. Przejrzyj co przygotowaliśmy i wybierz czasopismo dla swojego dziecka!

więcej