Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Autor
Wydawca
  • więcej
Kraj Wydania

Prasa rodzinna

Rola rodzica we współczesnym, szybko zmieniającym się świecie zdaje się być coraz trudniejsza, a kultura narzuca jej coraz wyższe standardy. Cenną pomocą w satysfakcjonującym i skutecznym pełnieniu tej roli jest prasa rodzinna. Dostarcza ona porad mamom i tatom dzieci na różnych etapach rozwoju. Porusza tematy takie jak zdrowie, psychologia, rozwój, problemy szkolne, budowanie relacji, wspieranie talentów czy ochrona przed współczesnymi zagrożeniami. Magazyny dla rodziców pozwalają też śledzić trendy w branży parentingowej i czerpać inspiracje do wspólnej pracy i zabawy. Z wyzwaniami wychowawczymi nieustannie mierzą się również nauczyciele, dlatego do nich także kierowana jest część pozycji.

Poradniki dla młodych mam i kobiet w ciąży

Znaleźć w nich można wiedzę i wskazówki dotyczące ciąży, porodu, karmienia oraz pierwszych miesięcy macierzyństwa. Zawarte w nich porady pomagają pokonywać trudności, jakie pojawiają się w różnych okresach życia malucha, jak te związane z typowymi dolegliwościami czy rozszerzaniem diety. Publikacje urozmaicają wywiady ze znanymi rodzicami oraz rekomendacje i testy produktów przeznaczonych dla mam i dzieci.

Magazyny dla rodziców starszych dzieci

Poruszają tematy związane z kolejnymi etapami rozwoju dziecka oraz jego funkcjonowaniem w środowisku przedszkolnym i szkolnym. Przybliżają zagadnienia psychologii dzieci i młodzieży w jej praktycznych aspektach, pomagając uniknąć błędów wychowawczych. Dostarczają inspiracji rodzicom pragnącym spędzać z dziećmi czas w sposób ciekawy i kreatywny.

Magazyny dla wychowawców i nauczycieli

Zawierają inspiracje i pomoce dydaktyczne, artykuły metodyczne oraz wskazówki zwiększające efektywność pracy. Propozycje projektów i gier pomagają nauczycielowi przełamać szkolną rutynę. Tego typu treści można znaleźć m.in. w czasopismach z serii Nauczycielka szkoły podstawowej.

W gąszczu wiedzy na temat wychowania dzieci warto sięgać po merytoryczne artykuły, sprawdzone sposoby i ciekawe inspiracje. Tego wszystkiego dostarczają czasopisma dla rodziny. Przejrzyj ofertę prasy rodzinnej i znajdź magazyn dla siebie.

więcej