Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Kraj Wydania
  • więcej

Prasa o modzie i urodzie

Na łamach czasopism modowych publikowane są treści, które między innymi edukują oraz inspirują do dbania o swój wygląd i dobre samopoczucie. Gazety modowe mają również starannie wybrane zdjęcia np. z pokazów mody. Czytelnicy mogą w nich znaleźć między innymi wywiady z uznanymi projektantami i stylistami, relacje z pokazów mody czy informacje o modowych i makijażowych trendach na najbliższy sezon. Czasopisma modowe dostępne w naszej ofercie to np. Beauty Forum Hola Fashion, Moda w Polsce, Kosmetologia Estetyczna czy Art of Beauty.

Gazety modowe

Czasopisma o modzie opisują trendy z polskich i światowych wybiegów oraz propozycje projektantów i popularnych marek odzieżowych na nadchodzący sezon. W czasopismach z modą można znaleźć także artykuły na temat historii mody i tego jak zmieniała się na przestrzeni lat. Spotykane są również porównania konkretnych stylów czy okresów w modzie do aktualnie panujących trendów. W sprzedaży dostępne są również czasopisma modowe ukierunkowane na jeden, konkretny temat, np. poświęcone jedynie dziedzinie bieliźniarstwa. Z myślą głównie o przyszłych pannach młodych i osobach działających w branży ślubnej wydawane są czasopisma z modą ślubną, opisujące organizację tego wydarzenia oraz pokazujące projekty sukni ślubnych popularnych w danym sezonie.

Czasopisma dla kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej

Gazety o urodzie tworzone przez profesjonalistów z branży kosmetycznej mogą być doskonałym źródłem wiedzy w zakresie holistycznego podejścia do pielęgnacji skóry. W naszym asortymencie dostępne są tytuły skierowane między innymi do właścicieli salonów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej i kosmetologów.  Dostępne czasopisma o urodzie mogą stać się również jednym ze źródeł informacji dla klientów tych i podobnych miejsc oraz pozostałych osób zainteresowanych kosmetologią lub tematami pokrewnymi. Treści magazynów o urodzie obfitują w ciekawostki o aparaturze kosmetycznej, popularnych zabiegach kosmetycznych, sztuce makijażu, ale także marketingu i aspektach prawnych prowadzenia tego typu działalności. Przykładem czasopisma o urodzie może być seria Nails Trendy.

Wydawcy popularnych czasopism modowych dbają zarówno o jak najlepszą jakość zdjęć oraz wartość merytoryczną publikowanych treści, dlatego jeśli na co dzień interesujesz się światem mody to zerknij na naszą ofertę i zobacz, które gazety o modzie Cię zaciekawią.

więcej