Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Częstotliwość wydania
Wydawca
  • więcej

Prasa kolekcjonerska z dodatkami

Dodatki do magazynów przyciągają uwagę i stanowią wzbogacenie dla treści publikacji, nie tylko dla dzieci. W prasie z dodatkami, oprócz numerów dedykowanych dla dzieci, dostępne są gazetki dla dorosłych zawierające m.in. modele do sklejania, artykuły kolekcjonerskie czy minerały i kamienie szlachetne.

Od  Krainy Lodu po autobusy z PRL-u

Prasa z dodatkami jest bardzo zróżnicowana, dzięki liczbie serii wchodzących w jej skład. Począwszy od kolekcji dla dzieci, takich jak Kraina Lodu Kolekcja Marzeń czy Wesoła Farma Bawi i Uczy, zaopatrzonych w zabawki, aż po kolekcje o tematyce wojennej czy motoryzacji z okresu PRL-u z modelami do składania. W seriach związanych np. ciężarówkami, autobusami czy samochodami wojskowymi, oprócz miniaturki opisywanego modelu, zawartych jest także wiele ciekawostek oraz danych technicznych i historycznych. Repliki, produkowane najczęściej w skali 1:43, oprócz zabawy i radości podczas składania, stanowią także unikatowe i zgrabne ozdoby do mieszkania. Dla przykładu mogą to być Trabant 601 deluxe zbuduj model kultowego auta czy Mig-29 zbuduj model słynnego myśliwca.

Prasa dla kolekcjonerów

W prasie z dodatkami dostępne są także serie z artykułami kolekcjonerskimi, na przykład znaczkami pocztowymi, kamieniami szlachetnymi czy replikami pieniędzy z różnych zakątków świata. Stanowi to alternatywę dla podróży i poszukiwań prawdziwych minerałów czy, niemal nie stosowanych już, znaczków pocztowych. Dzięki kolekcjom poświęconym niedostępnym na co dzień okazom kolekcjonerskim, można poznać skrawek historii i świata bez wychodzenia z domu. Ponadto wiele kamieni szlachetnym kryje w sobie “magiczne” działanie, o którym także można przeczytać i od razu przetestować na własnej skórze, dzięki dołączonym okazom opisywanych minerałów. Jako przykład można podać serię Kolekcje Świata National Geographic.

W naszej ofercie znajdziesz blisko 20 różnych serii prasy z dodatkami, zarówno dla dzieci jak i da dorosłych. Wyposażone w repliki pojazdów, kryształy, znaczki pocztowe, naklejki i wiele innych dodatków gazetki proponują o wiele więcej niż samą lekturą. Sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy i wybierz magazyny odpowiadające twoim potrzebom i zainteresowaniom.

więcej