Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Częstotliwość wydania
Wydawca
  • więcej
Język
Kraj Wydania

Kolekcje - naklejki i karty

Zbieranie kart lub naklejek to hobby wśród dzieci i młodzieży, ale nie tylko. Kolekcjonowaniem interesują się także osoby dorosłe, które pasjonują się np. sportem lub konkretną grą komputerową. Tworzenie własnej kolekcji może być sposobem na nudę albo relaks.

Karty i naklejki kolekcjonerskie

W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje kart i naklejek kolekcjonerskich, w tym np. karty piłkarskie FIFA World Cup Qatar 2022 lub karty Pokemon TCG. Karty i naklejki zapakowane są w nieprześwitujące saszetki, przez które nie widać zawartości. Kolekcjoner kupując gadżet nie wie, jakie karty znajdują się w środku jednocześnie mając nadzieję, że w środku znajdzie kartę lub naklejkę, której nie ma jeszcze w swojej kolekcji. Kolekcjonerzy tworzą małe społeczności (głównie na portalach społecznościowych), w których mogą wymieniać się zdobytymi kartami, rozmawiać o swoich zasobach i dzielić się wiedzą.

Karty FIFA

Dużą popularnością wśród kolekcjonerów cieszą się karty FIFA. Saszetki zawierają kilka kart, na których znajdują się podobizny znanych piłkarzy zarówno polskich, jak i zagranicznych reprezentacji. W każdej kolekcji znajduje się nawet kilkaset kart do zebrania, do których można dokupić puszkę lub album kolekcjonerski. Z kolei album ze specjalnymi koszulkami ułatwia organizację kolekcji oraz zabezpiecza karty przed zabrudzeniami i zgnieceniem.

Karty Pokemon

Nie tylko dzieci lubią karty Pokemon, które są inspirowane znaną na całym świecie grą komputerową i serialem młodzieżowym o tym samym tytule. Karty można po prostu kolekcjonować lub wymieniać się nimi z innymi fanami serii, ale także toczyć pełne emocji pojedynki trenerów pokemonów. Do kart można dokupić kolekcjonerską puszkę lub album, dzięki którym utrzymanie porządku kolekcji będzie dużo łatwiejsze. 

Zapoznaj się z naszą ofertą kart kolekcjonerskich i saszetek z naklejkami, a potem stwórz kolekcję zgodną z Twoimi zainteresowaniami!

więcej