Filtruj
Kategorie
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu

Seria Opowiadajki

Opowiadajki to seria książeczek dla dzieci z dodatkiem od wydawnictwa Hachette. W każdym numerze znajduje się bajka, którą można wysłuchać za pomocą dołączonej figurki. Wśród nich dostępne są kultowe historie takie jak  „Królewna Śnieżka”, „Dziadek do orzechów” czy „Opowieść wigilijna ”.

Opowiadajki to edukacja przez czytanie i słuchanie

Kolekcja Opowiadajki jest nowoczesnym wydaniem opowiadań i bajek, która jednocześnie łączy w sobie audiobook oraz książkę w postaci drukowanej. Przystępna forma umożliwia dziecku od najmłodszych lat poznawanie klasyki światowej literatury jak np. twórczość Charles’a Dickens’a czy braci Grimm. Książeczki posiadają kolorowe ilustracje z przygodami bohaterów, a audiobooki opowiadane są przez profesjonalną lektorkę. Chcąc wysłuchać bajki należy umieścić figurkę z wizerunkiem książkowej postaci na specjalnym głośniku (dostępny przy zakupie drugiego numeru z serii Opowiadajki) i w ten sposób włączy się nagranie. Dzięki prostej obsłudze dziecko może samodzielnie odtwarzać wybrane historie ucząc się samodzielności.

Edukacyjne książeczki z dodatkiem

Seria Opowiadajki to również nauka poprzez zabawę. W opisanych historiach pojawiają się wartości takie jak np. odwaga, przyjaźń i empatia, które pozytywnie wpływają na kształtującą się inteligencję emocjonalną dziecka. Z kolei możliwość jednoczesnego słuchania i czytania pozwala młodemu czytelnikowi na np. naukę alfabetu w łatwy i przyjemny sposób. Ponadto dołączane figurki mogą pełnić także inne funkcje poza odtwarzaniem. Po wysłuchaniu bajki dziecko może ją wykorzystać do zabawy i  rozwijać swoją wyobraźnię wymyślając nowe światy i przygody dla ulubionych bohaterów.

Chcąc zachęcić dziecko do czytania sięgnij po serię książeczek Opowiadajki. To zbiór różnorodnych bajek przekazujących edukacyjne treści, które mogą stanowić jedną z pierwszych pozycji w jego biblioteczce. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz opowieść dla swojej pociechy.

więcej