ABC Uczę Się książeczki dla dzieci

ABC Uczę się to seria książeczek edukacyjnych dla dzieci, autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej. Ucząc poprzez gry i zabawy wprowadzają w świat liter i cyfr, a także prezentują sytuacje z życia i przybliżają zagadnienia z różnych dziedzin nauki. Seria ABC Uczę się oparta jest na podstawie programowej nauczania przedszkolnego - docelowa grupa wiekowa to przedział od 3 do 7 lat.

Wszechstronna edukacja dla najmłodszych

Kolekcja ABC Uczę się podzielona jest na kilka działów, m.in. Abecadło, Polska i świat lub Wokół nas. Pozwala to na wybór konkretnej tematyki w zależności od zainteresowań dziecka oraz etapu, na jakim się znajduje. Na początek książeczki mogą pomóc w stawianiu pierwszych kroków podczas nauki czytania i pisania, a następnie poszerzać znajomość otaczającego nas świata. Książeczki edukacyjne dla dzieci ABC Uczę się przekazują najmłodszym wiele ciekawostek i podstawowych zagadnień z wiedzy ogólnej, takich jak np. piramida żywieniowa, funkcjonowanie kalendarza, dobre maniery, przepisy ruchu drogowego czy informacje o kraju i świecie. Tematy omawiane są przystępnym dla dziecka językiem, poprzez różne historyjki.

ABC Uczę się - nauka poprzez zabawę

Seria ABC Uczę się to przede wszystkim nauka połączona z zabawą. Zawarte w książeczkach opowiadania z kolorowymi obrazkami oraz gry edukacyjne pozwalają odkrywać świat, jednocześnie dostarczając rozrywki. Mogą również zachęcić do codziennego czytania, które wpływa m.in. na rozwój wyobraźni, umiejętności koncentracji i spostrzegawczość. Z kolei zawarte zeszyty ćwiczeń stawiają przed dzieckiem nowe wyzwania, a dołączane dodatki w postaci np. naklejek i magnesów także umilają naukę.

Na jedną z pierwszych pozycji w biblioteczce małego odkrywcy warto wybrać kolekcję ABC Uczę się. Poprzez przyjazną formę nauki umożliwia wszechstronny rozwój od najmłodszych lat. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz książeczkę dla swojego dziecka!

więcej