Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Ocena produktu
Sprzedawca
Dobry wybór
Stan produktu
Wydawca
Kraj Wydania

Programy TV

W naszym asortymencie dostępne są popularne magazyny telewizyjne, które pozwalają być na bieżąco z aktualnym programem oferowanym przez stacje telewizyjne. Dzięki programowi TV, w prosty i szybki sposób można sprawdzić, co w danym tygodniu jest warte obejrzenia i zaplanować swój seans przed telewizorem z ulubioną audycją.

Popularne czasopisma telewizyjne

Jednym z najchętniej czytanym tytułem z kategorii prasy TV jest magazyn “Tele Tydzień” skierowany do wszystkich aktywnych odbiorców telewizji. Gazeta ta zawiera listy wszystkich programów telewizyjnych emitowanych na udostępnionych dla widzów stacjach z dokładną informacją o rozpoczęciu i zakończeniu audycji. "Tele Tydzień" dysponuje nie tylko aktualnym harmonogramem programów, ale także dostarcza informacji i nowinek ze świata filmu, rozrywki i show biznesu. Znajdą się tu opisy sylwetek największych gwiazd kinematografii, a także streszczenia i recenzje popularnych filmów, seriali i wydarzeń sportowych. Cennym dodatkiem tygodnika jest także część poradnikowa, gdzie można poczytać na temat zdrowia, urody, turystyki czy kulinariów.

Tele Świat” wydawany nakładem wydawnictwa Bauer to kolejny wysokiej jakości tytuł, cieszący się dużą popularnością wśród czytelników. Czasopismo zawiera program aż 82 stacji oraz rekomendacje redakcji dla najlepszych programów na każdy dzień. Opisy filmów i programów są tworzone z największą dokładnością tak, aby widz mógł precyzyjnie dobrać audycję odpowiednią dla siebie. Atrakcyjna i nowoczesna szata graficzna przyciąga wzrok i zachęca do przeglądania pisma.

Świat seriali” to magazyn poświęcony w całości programom telewizyjnym. Zawiera kompletny i przejrzysty plan emisji wszystkich seriali emitowanych w TV, a także newsy streszczenia, relacje, opisy sylwetek aktorów najpopularniejszych seriali oraz ciekawostki z planu. Magazyn dodatkowo dostarcza rozrywki w postaci krzyżówek z nagrodami.

Zapoznaj się z najlepszą ofertą magazynów telewizyjnych i bądź na bieżąco z aktualnościami na temat filmów i seriali TV.

więcej