Filtruj
Kategorie
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Częstotliwość wydania

Super Things kolekcja figurek

Kolekcja Super Things to seria figurek - bohaterów i złoczyńców - przedstawionych jako przedmioty codziennego (np. kosz na śmieci, gąbka do mycia naczyń) z ludzkimi cechami osobowości. Super Things to seria zabawek stworzona przez Magic Box Toys. Fani na całym świecie kojarzą charakterystyczne zabawki tej marki jako SuperZings. Tak było do 2018 r., czyli do chwili wypuszczenia specjalnej serii Tajnych Szpiegów - wtedy firma zmieniła nazwę na SuperThings. 

Hierarchiczny podział postaci

W każdej serii Super Things znajdują się postacie z każdej z 4 wymienianych grup: Common, Rare, Super Rare i Ultra Rare. Postacie Common są podzielone na bohaterów lub złoczyńców. Figurki Rare są srebrne i ustawiane są jako kapitanowie swoich drużyn. Złote zabawki Super Rare są liderami swojej strony - bohaterów lub złoczyńców. Ostatnia grupa figurek Ultra Rare wyróżnia się od innych dodatkową funkcją, np. świecą w ciemności lub zmieniają kolor pod wpływem temperatury wody. W każdej serii znajduje się tylko jedna figurka Super Things Ultra Rare, oprócz serii 10, w której wypuszczone zostały aż dwie takie figurki.

Odświeżone serie zabawek

Magic Box Toys postanowiło wypuścić nowe postacie i zmodernizowane elementy z poprzednich premier w formie serii. Zastosowano w nich podział bohaterów i złoczyńców na zespoły, pojazdy, kryjówki czy nawet specjalne edycje jak Tajni Szpiedzy czy Kazoom Kids. Każda seria zawiera swoje unikalne postacie, historie i moce, co może urozmaicić zabawy. Ostatnia seria, Rescue Force Series, posiada nawet swój własny serial animowany na oficjalnym kanale YouTube.

Zestawy zabawek

W ofercie Super Things dostępne są także zestawy zabawek, wśród nich znajdują się Blind Bags, czyli paczki z pojedynczym bohaterem Super Thing lub pojazdem, obiektem czy kryjówką. Dostępne są także Paczki Blister w dwóch wariantach: z czterema lub z dziesięcioma Super Thing’ami. Firma Magic Box Toys wypuściła na rynek także pakiety misji i pakiety startowe, które zawierają dodatkowe obiekty do serii lub przewodniki komiksowe.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze zabawki jak i specjalne zestawy Super Things. Sprawdź co przygotowaliśmy i wybierz swojego bohatera!

więcej

Sprawdź pozostałe serie SuperThings