Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Częstotliwość wydania
Wydawca
  • więcej
Język
Kraj Wydania

Kolekcje - albumy i zestawy startowe

Kolekcjonowanie kart lub naklejek to pasja wielu osób w różnym wieku. Pozwala oderwać się od codziennych obowiązków, stanowi formę relaksu i odpoczynku, ale także może budzić wiele emocji. Otwieranie saszetek z kartami kolekcjonerskimi to jeden z najbardziej ekscytujących momentów, którzy cenią sobie wszyscy kolekcjonerzy liczący na zdobycie unikatowej karty. Niezależnie od rodzaju zbieranych kart, warto utrzymywać je w porządku i chronić przed zniszczeniem tak, aby kolekcja cieszyła oko i jak najdłużej była wartościowa.

Albumy kolekcjonerskie

W naszym asortymencie można znaleźć szeroki wybór albumów na różnego rodzaju karty kolekcjonerskie, np. piłkarskie lub związane z grami komputerowymi takimi, jak Fortnite, czy World of Warcraft

Album na karty kolekcjonerskie to rodzaj specjalnego klasera wyposażonego w kieszonki wykonane z przezroczystej folii ochronnej mieszczące konkretny rodzaj kart, które ułatwiają codzienną organizację i weryfikację zbioru oraz zabezpieczają karty przed zabrudzeniami, zgnieceniem lub podarciem. Dostępne są także albumy służące do wklejania kolekcjonerskich naklejek. Każda naklejka ma swoje przyporządkowane miejsce w albumie, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można uporządkować swój zestaw naklejek i realizować ulubioną kolekcję. 

Zestawy startowe

Dużą popularnością cieszy się zestaw startowy z kartami zawierający w komplecie album kolekcjonerski plus kilka saszetek kart, pozwalających na rozpoczęcie i rozkręcenie kolekcji.

Wśród najchętniej kupowanych zestawów startowych znajdują się m.in. karty piłkarskie, np. karty FIFA z albumem lub karty dla graczy takie, jak Pokemon TCG nawiązujące do serii gier komputerowych Pokemon.

Dostępne są także zestawy startowe na naklejki, wśród których można znaleźć kolekcje piłkarskie lub nawiązujące do ulubionych bajek i postaci z filmów dla dzieci, np. Kraina Lodu.

Zapoznaj się z naszą ofertą albumów i zestawów kolekcjonerskich. Zadbaj o bezpieczeństwo i przejrzystość swojego zbioru tematycznego albo zacznij swoją przygodę z kolekcjonowaniem!

więcej