Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Częstotliwość wydania
Wydawca
  • więcej
Język
Kraj Wydania

Kolekcje - do składania i sklejania

Modelarstwo może być pomysłem na hobby czy nawet pasję, która może przynosić dużo satysfakcji oraz radości podczas składania modeli. Wymaga sporo precyzji, staranności, skupienia i cierpliwości, ale jednocześnie stanowi formę relaksu i odpoczynku od codziennych obowiązków. Ponadto modelarstwo jest zajęciem rozwijającym zdolności manualne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Rodzaje modeli do składania

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór prasy kolekcjonerskiej z modelami do sklejania na różnych poziomach trudności. Wśród modeli do sklejania dla dorosłych można znaleźć m.in modele samochodów lub samolotów, które pozwalają na wierne odwzorowanie wszystkich drobnych szczegółów konstrukcji konkretnych pojazdów. Na przykład: Trabant 601 deluxe zbuduj model kultowego auta lub Mig-29 zbuduj model słynnego myśliwca. Modele samochodów do sklejania zawierają w zestawie wszystkie potrzebne elementy takie, jak śrubki, czy narzędzia typu wkrętak, co sprawia, że model może być składany nawet przez początkujących pasjonatów.

Dostępne są także modele ciężarówek do sklejania odwzorowujące kultowe, oryginalne ciężarówki z różnych lat, odtworzone na podstawie skanów 3D, m.in. seria Star 266 zbuduj model kultowej ciężarówki. Modele te charakteryzują się bardzo bogatym wyposażeniem. Można tu znaleźć otwierane drzwi, właz chłodnicy i maskę, ruchomy układ kierowniczy i działające oświetlenie.

Modele do sklejania samolotów to z kolei gratka dla m.in. miłośników lotnictwa. Za pomocą modeli można m.in. odtworzyć najsłynniejsze konstrukcje samolotów bojowych używanych podczas II wojny światowej.

Modele do sklejania dla dzieci

Modele do sklejania dla dzieci zapewniają wiele godzin doskonałej rozrywki. To także świetny sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu i rozwijanie logicznego myślenia oraz umiejętności manualnych. Modele kartonowe do sklejania oraz inne proste konstrukcje stworzone samodzielnie przez dziecko są dla niego ogromnie satysfakcjonujące, a efekt końcowy w postaci modelu samochodu lub ulubionego superbohatera może stanowić doskonałą ozdobę pokoju malucha.

Zapoznaj się z naszą ofertą modeli do składania i wybierz najlepszy prezent dla siebie lub bliskiej osoby.

więcej