Świecące w ciemności, piankowe, wielorazowe, trójwymiarowe, a nawet zapachowe – rodzaje naklejek mogą dziś przyprawić o zawrót głowy. Ilość i różnorodność zestawów do nalepiania sprawia, że naklejki dla dzieci są świetnymi zabawkami. Przeganiają nudę, rozbudzają wyobraźnię i kreatywność. Naklejanie to świetny trening motoryczny dla najmłodszych.

Z łatwością znajdziesz tematyczne zastawy naklejek idealne dla dziewczynek lub dla chłopców, ale też dla fanów konkretnych bajek i postaci. Do niektórych dołączone są nawet specjalne plansze czy albumy, które urozmaicają zabawę i ułatwiają kolekcjonowanie wyjątkowych wzorów naklejek.

Zestawy naklejek dla dziecia

  • Wielorazowe naklejki do zabawy marki Melissa&Doug

Innowacyjne naklejki wielokrotnego użytku to coś więcej niż zwykłe nalepki, które raz przyklejone, zostają na stałe w jednym miejscu. Wielorazowe zestawy naklejek dla dzieci umożliwiają kreatywną zabawę bez końca! Można je naklejać i odklejać bez obawy, że zostaną uszkodzone. Znana wśród dzieci i rodziców marka Melissa&Doug stworzyła całą serię wielorazowych naklejek.

W zestawie znajduje się wygodna książeczka z szablonami oraz nalepki, które pozwalają tworzyć tematyczne obrazki np. zwierząt domowych. Tego rodzaju zabawy mają tez walory edukacyjne dla najmłodszych dzieci, które ćwiczą koordynację-ręka oko i poznają otaczającą przestrzeń, np. wygląd zwierzątek.

 

Wielorazowe naklejki

 

  • Naklejki świecące w ciemności

Kolejnym hitem, który stanowi alternatywę dla klasycznych nalepek, są naklejki świecące w ciemności. Wystarczy kilkanaście minut ekspozycji na światło, najlepiej żarówki, by ich fluorescencyjna powierzchnia zaświeciła, gdy w pomieszczeniu zrobi się ciemno. Takie naklejki można wykorzystać do wyciszającej zabawy przed snem. Wystarczy umieścić je na meblach albo na ścianie tak, by były widoczne z łóżka. Po zgaszeniu światła wspólnie możecie wymyślać na dobranoc krótkie historyjki ze świecącymi naklejkami w rolach głównych.

 

Naklejki swiecace w ceimnosci

 

  • Naklejki 3D dla dzieci

Miękkie w dotyku, wypukłe naklejki 3D sprawdzają się jako dekoracje dziecięcego pokoju czy własnoręcznie zrobionych kartek okolicznościowych lub zaproszeń. Nalepione np. na meblach, w rogu lustra albo na biurku będą personalizować przestrzeń i cieszyć oko malucha.

 

Naklejki 3d

 

  • Piankowe naklejki dla dzieci do zabawy

Podobny efekt – wypukłych, mięciutkich w dotyku nalepek – dają piankowe naklejki dla dzieci. To kolejne kreatywne zestawy, które przydają się m.in. do różnorodnych projektów DIY np. scrapbookingu.

 

Piankowe naklejki

 

  • Zapachowy zestaw naklejek Auta

Czy naklejki mogą… pachnieć? Jak się okazuje, tak! Zapachowy zestaw naklejek inspirowanych popularną bajką Auta ucieszy wszystkich małych fanów zarówno disneyowskiej produkcji, jak i wszelkiego rodzaju nalepek. Aż 500 różnych wzorów naklejek rozbudzi wyobraźnię i zachęci do kreatywnej zabawy np. w tworzenie historyjek.

 

Naklejki Auta

 

  • Zestaw naklejek Psi Patrol

Kolejny telewizyjny hit, który cieszy się ogromną popularnością wśród młodszych dzieci i doczekał się wielu różnych odsłon to Psi Patrol. Chyba nie ma rodzica, który nie słyszałby o przygodach dzielnych piesków. Ale czy każdy słyszał o imponującym zestawie naklejek dla dzieci, w którym jest aż 1000 nalepek oraz minibloczek do rysowania i naklejania? Taki komplet to gwarancja wielogodzinnej zabawy, która doskonale rozbudza wyobraźnię.

 

Naklejki psi patrol

 

  • Naklejki na okno Bing

Maluchy w wieku ok. 3 lat kochają uroczego króliczka Binga, który w każdym odcinku mierzy się z trudnościami i emocjami typowymi dla dzieci w tym wieku. Możesz zaprosić Binga do waszego domu, dając dziecku do zabawy zestaw naklejek na okno z bohaterami bajki. To wielorazowe nalepki, którymi można ozdobić okna w domu, szybę samochodową, lustro, a nawet płytki w łazience. W każdym miejscu pomogą maluchowi przegonić nudę!

 

Naklejki na okno

 

  • Zestaw naklejek dla dziewczynki Księżniczki Disneya

Szukasz idealnego zestawu naklejek dla dziewczynki? Postaw na księżniczki! Aż 500 nalepek, przedstawiających wizerunki słynnych księżniczek Disneya to zestaw do kreatywnej zabawy. Naklejki mogą ozdobić dziewczęcy pokój, dając mnóstwo radości jego małej właścicielce.

 

Zestaw naklejek z księżniczkami

 

Naklejki dla dzieci to prosty i sprawdzony sposób na dobrą zabawę. Który zestaw naklejek wybierzesz na dobry początek?