Egzamin ósmoklasisty

Filtruj
Kategorie
Wybrane wydawnictwa
  • więcej
Wybrane serie
Wybrani autorzy
  • więcej

Egzamin ósmoklasisty - podręczniki

Już za chwilę uczniowie kończący szkołę podstawową będą zdawali jeden z najważniejszych testów ich edukacji – czyli egzamin ósmoklasisty. Język angielski, polski i matematyka to przedmioty, z których sprawdzana będzie wiedza. Należy się do nich odpowiednio przygotować, aby uzyskać dobre wyniki, które pozwolą dostać się do wymarzonej szkoły średniej. Pomóc w tym może repetytorium ósmoklasisty do języka angielskiego, polskiego i matematyki. W naszej ofercie znajdziesz właśnie te podręczniki do szkoły podstawowej przygotowane według specjalnych wytycznych CKE i napisane przez specjalistów oraz nauczycieli.

Trening przed tymi testami kończącymi szkołę podstawową jest wysoce wskazany – odpowiednie ćwiczenia pomogą utrwalić wiedzę zdobywaną przez lata. Repetytoria ósmoklasisty do języka angielskiego są bardzo popularnym wyborem. Nie tylko pomogą w nauce nowych słówek, ale też utrwalą wiedzę z zakresu gramatyki. Zwykle zawierają w sobie najnowsze tematy, przewidziane w podstawie programowej. Ćwiczenia te zostały opracowane przez specjalistów, zatem mamy pewność, co do ich dydaktyczności.

Wielu rodziców kupuje swoim dzieciom także repetytorium ósmoklasisty do matematyki. Część z nich ma specjalną formę testów, która ułatwia przyzwyczajenie się do formuły egzaminu. Zadania w nich zawarte zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową i wiedzę, jaką powinien posiadać uczeń kończący szkołę podstawową. Arkusze te pozwalają na rozwiązywanie zadań i szybkie sprawdzanie prawidłowych odpowiedzi. Wszystkie te podręczniki z ćwiczeniami zawierają w sobie także dodatkowe wskazówki, które ułatwią rozwiązywanie zadań i właściwie przygotują na ten bardzo ważny egzamin.

Nie warto zapominać także o właściwym repetytorium ósmoklasisty do języka polskiego. Mamy w naszym asortymencie różne tytuły tego rodzaju. Pomogą one przypomnieć sobie najważniejsze postaci i wydarzenia z lektur i są stworzone podobne do testów egzaminacyjnych. Ułatwią trenowanie dłuższych form wypowiedzi oraz pomogą zwrócić uwagę na istotne aspekty prac pisemnych. W te repetytoria dla ósmoklasisty warto wyposażyć się już teraz – termin prawdziwego egzaminu kończącego szkołę podstawową już coraz bliżej!

Oprócz arkuszy do matematyki i języka polskiego oraz angielskiego, mamy także w ofercie repetytoria do szkoły podstawowej do biologii, geografii, historii i innych przedmiotów.

Trening czyni mistrza! Kup polecane przez nas podręczniki do języka angielskiego, polskiego czy matematyki, które zdecydowanie zwiększą szansę na wysoki wynik na tym ważnym egzaminie, co ułatwi dostanie się do wymarzonej szkoły średniej!

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego