Podcasty

Podcasty to nagrania w formacie mp3, które przyjmują formę odcinków o określonej tematyce. Omawiane są w nich zagadnienia z konkretnej dziedziny wiedzy. W naszym asortymencie można znaleźć wiele podcastów o finansach, zarządzaniu, marketingu, psychologii, historii, rozwoju osobistym, nauce języka obcego, zdrowiu, diecie, naukach przyrodniczych, majsterkowaniu czy różnego rodzaju hobby. Polecamy m.in. bestsellerowe podkasty – „Więcej niż fotografia”, „Jak uratować świat 2.0”, „Lisie Piekło”, „Bez zadyszki”, „Podkast pełen zdrowia”, „Babka natura”, „Rozważna i erotyczna”, „Żyjmy coraz lepiej”, „Podcast Charyzmatyczny”, „Droga po kres” i wiele innych. Możesz ich wygodnie posłuchać z pomocą naszej aplikacji z audiobookami Empik Go.

Podkasty z mnóstwem praktycznej wiedzy

Nasze audiobooki i podcasty są nagrywane przez ekspertów różnych dyscyplin. Z pasją dzielą się oni ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem. Inspirują do działania, eksperymentowania oraz zmieniania swojego życia na lepsze. Udzielają wielu praktycznych wskazówek pomagających odnieść w życiu sukces i spełnić marzenia. Słuchanie takich nagrań pozwala podnosić swoje kompetencje zawodowe, a w efekcie zwiększyć szanse awansu czy otrzymania lepszej pracy. W naszej ofercie można również znaleźć podkasty, które pomagają uporać się z lękami i traumami, uwierzyć w siebie i czerpać z życia pełnymi garściami.

Podcasty i audiobooki, których można słuchać wszędzie

Podkastów można słuchać w dowolnym miejscu – wystarczy odtworzyć nagranie na komputerze, telefonie, odtwarzaczu mp3, a nawet czytniku ebook. W czasie słuchania można pozwolić odpocząć oczom od ekranu monitora czy smartfona.

Wyszukaj podcast z interesującej cię dziedziny i rozpocznij systematyczne słuchanie kolejnych odcinków. Nasza kolekcja obejmuje tak wiele tytułów, że bez trudu znajdziesz coś interesującego dla siebie.

więcej

Najpopularniejsze odcinki podcastów

zobacz więcej

Podcasty - najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego