The Sims – czyli najlepsze gry symulacyjne

Symulator prawdziwego życia, czyli seria The Sims, jest grą wyjątkową – wszyscy bowiem znajdą w niej coś, co polubią i dzięki temu spędzą przy niej dużo godzin. Zbuduj i udekoruj dom swojego Sima, znajdź mu pracę, pobierz się albo poprowadź życie postaci w inny, bardziej szalony sposób. Możliwości jest mnóstwo!

Najnowsza gra z tej kultowej już serii na PC i konsole, The Sims 4, przyciągnęła przed monitory miliony osób. Dzięki świetnemu kreatorowi postaci, możesz stworzyć wymarzoną postać. Wybierz cechy fizyczne, a nawet charakter czy cele oraz aspiracje i poprowadź życie swojego Sima według jakiej tylko chcesz drogi, w jednej z najlepszych gier swojego gatunku.

The Sims 4

Do The Sims 4 powstało szereg dodatków, np. „Uniwersytet”, „Cztery pory roku”, „Psy i koty” czy „Wyspiarskie życie”. Wszystkie one rozbudowują rozrywkę, dodając szereg możliwości i zapewniając kolejne godziny świetnej zabawy. Jeśli jeszcze nigdy nie stworzyłeś postaci w tej kultowej grze na PC i konsole, to ją szczerze polecamy! I ostrzegamy – naprawdę wciąga!

Heroes of Might & Magic – kultowa seria strategii turowych

Heroes of Might & Magic to seria, którą z pewnością dobrze zna tysiące ludzi w Polsce. Budowanie i ulepszanie zamków, zbieranie armii magicznych stworzeń, toczenie pojedynków i wojen przy pomocy miecza, jak i magii – tak chyba w skrócie można opisać rozrywkę, jaką zapewnia ta klasyczna seria gier strategicznych.

Prawdopodobnie najpopularniejszą odsłoną serii, jest trzecia część, czyli po prostu Heroes of Might & Magic III. Gra w nią nadal bardzo wiele osób, organizowane są turnieje, na których gracze pokazują swoje umiejętności strategiczne i taktyczne. Pamiętajmy, że miała swoją premierę ponad dwadzieścia lat temu! Aby umożliwić dzisiejszym graczom równie dobre wrażenia z gry, co przed laty, dwa lata temu wydano wersję  Heroes of Might & Magic III: HD Edition, która umożliwia rozrywkę w wysokiej rozdzielczości i nie straszy wielkimi pikselami, nawet na dużym ekranie.

Oczywiście, nadal wychodzą inne części tej ciekawej serii klasyki strategicznej, z którymi również polecamy się zapoznać, bowiem ulepszają znane funkcje i dodają szereg nowych możliwości. Dostępne są jednak tylko na PC, bez wspieranych wersji na konsole.

Heroes of Might & Magic III - HD Edtion

Wiedźmin – czyli jedne z najlepszych RPG prosto z Polski

Gry z serii Wiedźmin, stworzone przez polskie studio CD Projekt RED, stanowią dzisiaj już klasykę RPG na PC i konsole. Pierwsza część serii Wiedźmin nie od razu jednak skradła serca graczy – choć była chwalona w recenzjach za ciekawą, oryginalną i dobrze prowadzoną fabułę. Historia została osadzona oczywiście w bogatym uniwersum stworzonym przez autora książek, Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin 2 doczekał się wielu pochwał, od rodzimych, jak i światowych recenzentów, choć prawdziwy bank rozbił Wiedźmin 3 wraz z dwoma dodatkami. Liczba nagród, którą zdobył do tej pory Wiedźmin 3 liczy się już w setkach! To sprawia, że możemy dzisiaj mówić o tej relatywnie nowej pozycji na scenie gier RPG, jako o prawdziwym klasyku, który będzie zapewniał rozrywkę wielu osobom jeszcze przez lata.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku

Czy podobnie jak wielu innych, i Ciebie pochłoną niezwykłe przygody Wiedźmina Geralta? Sprawdź sam, grając w te gry na konsoli czy PC!

Fallout – niezwykłe historie w świecie po wojnie jądrowej

Postapokaliptyczny świat przedstawiony w serii Fallout pokochały miliony osób. Pierwsza gra z tej klasycznej i kultowej już serii, wyszła w 1997 roku – 23 lata temu! Rok po niej dostaliśmy część drugą, równie dobrze przyjętą co pierwsza. Dziś te dwa tytuły są często wymieniane jako najlepsze gry wszechczasów w wielu branżowych rankingach.  Inne, bardziej współczesne tytuły z serii Fallout, również cieszą świetnymi recenzjami, a duża liczba oddanych marce fanów, jest potwierdzeniem ich świetnej grywalności.

Fallout 3, New Vegas, 4 czy Fallout 76, w którym możemy spotkać się z innymi – to pozycje, które każdy zapalony gracz powinien przynajmniej spróbować. To gry typu sandbox (z otwartym światem), łączące elementy RPG i FPS. Zapewniają dziesiątki godzin rozrywki wśród skażonych promieniowaniem amerykańskich miast i bezdroży. Sprawdź sam, czy chociaż chwilę przeżyjesz wśród niebezpiecznych Pustkowi i odpal te tytuły na konsoli lub PC.

Fallout 4

Call of Duty – FPS najwyższej jakości

Jedną z najpopularniejszych i prawdopodobnie najlepszą serią wojennych gier akcji, jest Call of Duty. Do tej pory wyszło kilkadziesiąt różnych tytułów z tej serii. Masz ochotę na strzelankę w klimacie II Wojny Światowej? Sprawdź Call of Duty: WWII. Szukasz czegoś osadzonego w bliższych czasach? Call of Duty: Infinite Warfare spełni Twoje oczekiwania. Do dyspozycji będziesz miał dziesiątki różnych rodzajów broni – od pistoletów i karabinów, po bomby i miotacze ognia. Słowem – nie ma miejsca na nudę w tej serii na PC i konsole!

Szereg różnych map i scenariuszy to coś, co dodatkowo wyróżnia serię i sprawia, że jest tak lubiana przez miliony osób na całym świecie. Te klasyczne gry dostępne są zarówno na PC, jak i na rozmaite konsole.

Call of Duty: WWII

GTA – poczuj się jak w najlepszym filmie gangsterskim

Grand Theft Auto to seria gier akcji rozgrywających się w otwartym świecie. Do tej pory wyszło 7 części, z czego najpopularniejszymi są GTA: San Andreas i piąta odsłona serii, czyli GTA: V. W tej klasycznej serii wcielamy się w drobnych złodziejaszków i przestępców, którzy małymi krokami, stopniowo przechodzą wyżej w przestępczej hierarchii.

Otwarty świat w tych klasycznych grach pozwala nam na długie godziny eksploracji. Rozwiązuj zadania z głównego wątku fabularnego lub zagraj partyjkę w golfa, pójdź na randkę, kupuj domy – możliwości jest mnóstwo! Szczególnie polecamy najnowszą grę z serii, czyli GTA V, która do tej pory zdobyła masę różnych nagród i sprzedała się w ponad 120 milionach kopii na całym świecie.

Grand Theft Auto V - Edycja Premium

Wszystkie te serie oraz gry na PC i konsole zapewnią masę rozrywki na długi czas i są prawdopodobnie najlepszymi sposobami, na miłe spędzenie czasu. Teraz jest najlepszy moment, by przekonać się, czemu grają w nie miliony osób na całym świecie. Sprawdź, czy i Ty znajdziesz w nich rozrywkę, której szukasz.