Uzupełnij formularz: * Wszystkie pola są obowiązkowe

Dziękujemy za zgłoszenie Twojej szkolnej biblioteki! Czas aktywacji zgłoszenia może potrwać do kilku minut. Życzymy powodzenia w Konkursie!

Dane szkoły:

Podaj nazwę swojej szkoły łącznie z patronem oraz numerem placówki np. “Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana III Sobieskiego”

Dane pracownika szkoły:

Załączyć można jedno zdjęcie pracy konkursowej lub pracę w formacie cyfrowym *jpg, *png lub *bmp uwzględniając wymaganą minimalną wysokość 700px.
Załącz plik wraz ze zdjęciem pracy konkursowej ilustrującej hasło „1000 powodów, by czytać” : format pionowy, rozmiar: min.700px, max - 5Mb. Przypominamy, że do stworzenia pracy należy wykorzystać surowce wtórne (minimum 1 element, technika dowolna).

Pobierz darmową aplikację i głosuj

Pamiętaj, że w tym roku głosowanie odbywa się za pośrednictwem darmowej aplikacji mobilnej Empik! Możesz głosować codziennie od 24.10 do 28.11.Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin.

Administratorem danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie, dane osobowe będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w konkursie w tym poinformowanie o jego wynikach. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.


Proszę czekać trwa wysyłanie formularza

kontakt z organizatorem: [email protected] | +48 538 811 186

Jeśli chcesz zachęcić rodziców, nauczycieli, uczniów i całą lokalną społeczność do głosowania na Twoją szkolną bibliotekę, pobierz materiały graficzne do wydruku a także te do podzielenia się informacją w social mediach. Wykorzystaj je do wypromowania akcji i zwiększ szanse na wygraną.

DO KONKURSU „TYSIĄC POWODÓW, BY CZYTAĆ” ZAPISAŁY SIĘ PONIŻSZE SZKOŁY:
Głosować można codziennie do 2 grudnia w aplikacji mobilnej Empiku

Organizator:
logo Empik
logo empikGO
logo Virtualo
Patroni medialni:
logo Onet
logo Naszemiasto
Patroni honorowi:
logo Polskiej Izby Książki
logo Muzeum Literatury
logo Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich

Pobierz aplikację i odbierz 10 zł zniżki na pierwsze zakupy! Czytaj więcej

Android app download iOS app download Huawei app gallery
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.