Uzupełnij formularz: * Wszystkie pola są obowiązkowe

Dziękujemy za zgłoszenie Twojej szkolnej biblioteki! Czas aktywacji zgłoszenia może potrwać do kilku minut. Życzymy powodzenia w Konkursie!

Dane szkoły:

Podaj nazwę swojej szkoły łącznie z patronem oraz numerem placówki np. “Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana III Sobieskiego”

Dane pracownika szkoły:

Załączyć można jedno zdjęcie pracy konkursowej lub pracę w formacie cyfrowym *jpg, *png lub *bmp uwzględniając wymaganą minimalną wysokość 700px.
Załącz plik wraz ze zdjęciem pracy konkursowej ilustrującej hasło „1000 powodów, by czytać” : format pionowy, rozmiar: min.700px, max - 5Mb. Przypominamy, że do stworzenia pracy należy wykorzystać surowce wtórne (minimum 1 element, technika dowolna).

Pobierz darmową aplikację i głosuj

Pamiętaj, że w tym roku głosowanie odbywa się za pośrednictwem darmowej aplikacji mobilnej Empik! Możesz głosować codziennie od 24.10 do 28.11.Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin.

Administratorem danych osobowych jest Empik S.A. z siedzibą w Warszawie, dane osobowe będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w konkursie w tym poinformowanie o jego wynikach. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.


Proszę czekać trwa wysyłanie formularza

kontakt z organizatorem: [email protected] | +48 538 811 186

Jeśli chcesz zachęcić rodziców, nauczycieli, uczniów i całą lokalną społeczność do głosowania na Twoją szkolną bibliotekę, pobierz materiały graficzne do wydruku a także te do podzielenia się informacją w social mediach. Wykorzystaj je do wypromowania akcji i zwiększ szanse na wygraną.

DO KONKURSU „TYSIĄC POWODÓW, BY CZYTAĆ” ZAPISAŁY SIĘ PONIŻSZE SZKOŁY:
Głosować można codziennie do 2 grudnia w aplikacji mobilnej Empiku

Organizator:
logo Empik
logo empikGO
logo Virtualo
Patroni medialni:
logo Onet
logo Naszemiasto
Patroni honorowi:
logo Polskiej Izby Książki
logo Muzeum Literatury
logo Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich