Weź udział w Wirtualnych Targach Książki Empiku! To największe literackie wydarzenie jesieni odbywa się w dniach 13-26 października na https://www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki. Wybieraj wśród mnóstwa atrakcji – czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami, a także liczne promocje.

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Bondą, autorką książki „Balwierz” (Wydawnictwo Muza). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na https://Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Z ciała sześcioletniego Tymka spuszczono krew, a w pobliskim lesie snajper położył trupem księdza Donata. Wydarzenia są makabryczne, ale Hubert Meyer jest przekonany, że to zaledwie preludium do właściwego spektaklu, jaki szykuje morderca, okrzyknięty przez media „Balwierzem z Narwi”. Katarzyna Bonda powraca do korzeni i serwuje czytelnikom kryminalny majstersztyk! Misternie skonstruowany, wywołujący emocje, z których nie sposób się otrząsnąć!

Książka pt. „Balwierz” jest dostępna na Empik.com
https://www.empik.com/balwierz-bonda-katarzyna,p1277149243,ksiazka-p

---

Wirtualne Targi Książki
13-26 października 2021
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: Empik
patroni medialni: Radio ZET, Wyborcza.pl, KSIĄŻKI. Magazyn do czytania