Największe literackie
wydarzenie wiosny książki książki
Wojciech Chmielarz, Anna Ciarkowska, Magdalena Grzebałkowska, Magdalena Witkiewicz czy Jakub Żulczyk – to pierwsze nazwiska z długiej listy autorów, których najnowsze książki będą miały swoją premierę podczas Wirtualnych Targów Książki Empiku.
Trzecia edycja wydarzenia rozpocznie się 19 maja
i potrwa aż do 1 czerwca. niebieska książka
Na czytelników czekać będzie kilkadziesiąt wyczekiwanych premier, ponad 50 spotkań z polskimi i zagranicznymi autorami, 3 sekcje tematyczne dedykowane różnym grupom odbiorców, liczne oferty promocyjne, możliwość zdobycia książki z autografem i wiele innych atrakcji. Kolejne nazwiska pisarzy, których będzie można spotkać podczas targów Empiku zostaną ujawnione już wkrótce jednak jedno jest już pewne – to będzie największe literackie wydarzenie tej wiosny. mężczyzna przy komputerze
Czekają na Ciebie:
  • atrakcyjne rabaty
  • spotkania online z autorami
  • premiery i nowości
...i wiele więcej!
mężczyzna przy komputerze mężczyzna przy komputerze

Sprawdź program wydarzeń

Strona wydarzeń
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.