Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Seria
Typ produktu kolekcji

Figurki wielkanocne

Figurki wielkanocne mogą być nie tylko efektowną dekoracją domu, ale również mogą posłużyć jako dodatek do koszyczka. W naszej ofercie znajdują się m.in. te w kształcie zajączków, kur, jajek oraz baranków.

Figurki na Wielkanoc dopasowane do wnętrza

W zależności od aranżacji wnętrza, można dobrać ozdoby wykonane z pasujących do niej materiałów. W salonie wykonanym w stylu glamour dobrze prezentować się będą figurki wielkanocne srebrne, które podkreślą szyk i elegancję wystroju. Z kolei w rustykalnym mieszkaniu sprawdzą się drewniane elementy. Figurki ceramiczne wielkanocne dostępne w różnych wariantach kolorystycznych będą pasowały do nowoczesnego designu, w którym króluje prostota i minimalizm. W ofercie znajdują się również ozdoby szklane, kamionkowe, metalowe oraz wielkanocne figurki gipsowe.

Figurki wielkanocne do koszyczka

Przygotowany do święcenia koszyczek można dodatkowo udekorować świątecznymi dekoracjami. Dobrze sprawdzi się zarówno figurka wielkanocnego baranka, symbol przezwyciężenia zła, jak i zajączka, który występuje w wielu kolorach i rozmiarach. W ofercie znajdują się także ozdobne pisanki oraz koguty i kury, którymi również można udekorować koszyczek.

Najpopularniejszy motyw – zając wielkanocny

Króliki wielkanocne są bardzo popularną ozdobą świąteczną. W naszym asortymencie znajdują się one zarówno w wersji realistycznej, jak i bajkowej. Figurka dużego zająca sprawdzi się w przestrzennym wnętrzu, natomiast mała wersja będzie odpowiednia do mniejszego salonu, lub do koszyczka.

Sprawdź całą ofertę wielkanocnych figurek i udekoruj swoje mieszkanie na święta.

więcej