Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Seria
Typ produktu kolekcji

Ozdoby na Wielkanoc

Ozdoby wielkanocne budują świąteczny nastrój i wprowadzają wiosenny klimat. W naszej ofercie znajdują się m.in. figurki, zawieszki, pisanki, stroiki, koszyczki i świeczki, czyli wszystko, co przyda się do dekoracji domu.

Ciekawe dekoracje świąteczne

W naszym asortymencie znajdują się zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, ciekawe ozdoby wielkanocne. Modne figurki z tworzyw takich jak kamionka, stal czy porcelana stworzą unikalną, wiosenną kompozycję. Natomiast alternatywą dla drewnianego wianka z liśćmi bukszpanu, może stać się piórkowy stroik. Z kolei świąteczne naklejki na okno sprawdzą się w dziecięcym pokoju.

Popularne ozdoby wielkanocne

Największą popularnością cieszą się wielkanocne dekoracje wykonane z naturalnych materiałów. Ozdoby wielkanocne z drewna są przyjazne środowisku i wytrzymałe. Występują one zarówno w formie naturalnej, jak i malowanej. W ofercie znajdziemy również te wykonane z dolomitu, pozyskiwanego ze skał wapniowo-magnezowych, naturalnych piór oraz z wosku i wikliny. 

Dekoracje wielkanocne dla dzieci

Kolorowe, wykonane z przyjaznych i bezpiecznych dla dzieci materiałów ozdoby na Wielkanoc sprawdzą się w pokoju malucha. W ofercie znajdują się również miękkie, pluszowe koszyczki oraz bajkowe figurki świąteczne. Dekoracje wielkanocne są również pomocne w budowaniu tradycji i przywiązania dziecka do ich kontynuowania.

Praktyczne ozdoby na Wielkanoc

Wybierając świąteczne dekoracje, warto wziąć pod uwagę również praktyczność. Świeczki będą ładnym elementem wystroju, ale sprawią również, że dom będzie pachniał wiosną. Koszyczek zaś może być zarówno wykorzystany do przeniesienia pokarmu na święcenie, jak i stanowić dopełnienie dekoracji. Natomiast podświetlane figurki umilą wiosenne wieczory.

Dekorując dom na święta, warto zajrzeć do oferty ozdób na Wielkanoc i wybrać te, które stworzą wiosenny klimat. 

więcej