Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Liczba zawartych elementów
Materiał
  • więcej

Butelki filtrujące

Butelki filtrujące z każdym rokiem stają się bardziej popularne. Coraz chętniej sięgają po nie zarówno osoby prowadzące aktywny tryb życia, jak i wszystkie te, które poszukują rozwiązań ekonomicznych oraz ekologicznych. W naszej ofercie odnajdziesz butelki filtrujące o różnych pojemnościach i kształtach, wykonane ze szkła lub tworzyw sztucznych, a także bidony zawierające w zestawie wymienne filtry. Oferujemy produkty takich marek jak Dafi, Brita, BlackBloom oraz Aquaphor, czyli najpopularniejszych producentów butelek i dzbanków filtrujących wodę.

Butelki filtrujące ze szkła i tworzyw sztucznych

W naszym asortymencie znajdują się butelki wykonane z bezpiecznych dla zdrowia tworzyw sztucznych, czyli tych pozbawionych Bisfenolu A (BPA). Ten niebezpieczny dla zdrowia związek chemiczny powszechnie występuje w większości plastikowych opakowań, w których można zakupić wodę w sklepie. Z tego względu posiadanie własnej, wielorazowej butelki filtrującej wodę jest rozwiązaniem zdecydowanie bardziej bezpiecznym dla zdrowia.

Nasza oferta zawiera także butelki filtrujące wykonane  z odpornego na zgniatanie i uszkodzenia szkła borokrzemowego. Dla poprawy chwytu butelki wyposażono je w neoprenowe pokrowce, które bardzo dobrze sprawdzają się także podczas transportu w torbie lub plecaku.

Butelki filtrujące o różnych pojemnościach

W naszej ofercie można znaleźć warianty, które cieszą się największym zainteresowaniem, czyli butelki filtrujące 0,5l oraz 0,7l. Nie brakuje tu jednak także mniejszych modeli, czyli 300 ml oraz największych – 1l. Ta różnorodność pojemności umożliwia zakup butelki filtrującej dostosowanej do dziennej aktywności jej użytkownika, zapotrzebowania jego organizmu na wodę oraz możliwości ponownego napełnienia butelki.

Sprawdź jakie rodzaje butelek filtrujących znajdziesz w naszej ofercie i wybierz z niej model, który najlepiej będzie pasował do twojego stylu życia

 

więcej

Sprawdź więcej artykułów o butelkach filtrujących

Wszystkie artykuły

Butelki filtrujące – najczęściej zadawane pytania