Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Pojemność (ml/l)
  • więcej
Marka
  • więcej
Cechy dodatkowe
  • więcej
Kolor
Seria
  • więcej

Zaparzacze do herbaty i kawy

Zaparzacze pomogą przygotować aromatyczną kawę lub herbatę. W ofercie znajduje się wiele różnych rodzajów urządzeń od znanych marek m.in. Ambition i Duka.

Zaparzacze do herbaty

Zaparzacze do herbaty występują najczęściej w formie zamykanych pojemniczków, które wrzuca się do kubka lub opiera o jego ściankę bądź sitek nakładanych na filiżankę. W naszym asortymencie znajduje się metalowy zaparzacz w kształcie kulki, ale również silikonowe wersje w humorystycznych kształtach m.in. kota, rekina, cytryny oraz ludzika.

W naszej ofercie znajdują się także dzbanki z zaparzaczem. Występują zarówno w szklanej, jak i ceramicznej wersji. Niektóre modele nadają się do mycia w zmywarce.

Zaparzacze do kawy

Istnieje wiele metod parzenia kawy, które wydobywają z niej odmienne walory smakowe. Zależne są one od czasu parzenia, ale również od urządzenia, w którym przygotowuje się napój.

French Press pozwoli na szybkie przygotowanie kawy, a utrzymanie go w czystości nie sprawi problemu. Urządzenie umożliwia oddzielenie fusów od naparu przy użyciu tłoka z sitkiem. Wybierając zaparzacz tłokowy, warto zwrócić uwagę na materiał z którego jest on wykonany, gdyż niektóre tworzywa mogą zmieniać smak naparu.

AeroPress jest prosty w użyciu oraz łatwy w transporcie. Wyciąga z kawy naturalne, owocowe nuty oraz podkreśla jej kwaskowość. Użytkownik może modyfikować również ilość wody i czas parzenia, aby uzyskać odpowiednią intensywność.

Niezależnie od tego, czy jesteś kawoszem, czy też wolisz herbatę, w naszej ofercie znajdziesz różne modele zaparzaczy dopasowane do twoich preferencji. Sprawdź również dostępne u nas kawy i herbaty.

więcej

Sprawdź więcej artykułów o zaparzaczach do kawy lub herbaty

Wszystkie artykuły

Zaparzacze

najczęściej zadawane pytania