Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Stan produktu
Sprzedawca
  • więcej
Ocena produktu
Materiał
  • więcej
Kolor
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Pisanki

Ręcznie zdobiona lub malowana pisanka jest tradycyjnym elementem Świąt Wielkanocnych. Do wyboru są zarówno gotowe dekoracje, jak i akcesoria, dzięki którym własnoręcznie wykonać można kolorowe jajka.

Barwniki do jajek i owijki termokurczliwe

W naszej ofercie znajduje się wiele akcesoriów do zdobienia pisanek.  Do wykonania wielkanocnych jajek ozdobnych  można użyć zarówno farb spożywczych, jak i owijek termokurczliwych. Barwniki dostępne w naszej ofercie są bezpieczne dla zdrowia, co oznacza, że pisanki wykonane przy ich użyciu nadają się później do jedzenia. Ciekawą opcją jest także wykonanie z nich pisanek kraszanek, które mogą stać się bazą do innych zdobień np. wzorów wydrapanych na skorupce.

W naszej ofercie mamy do wyboru kilka rodzajów owijek termokurczliwych na jajka. W zależności od tego, jaki ma być efekt, można owijać pisanki wcześniej zabarwione lub gładkie. Do wyboru są zarówno tradycyjne, ludowe, jak i bardziej nietypowe wzory.

Naklejki na pisanki i kraszanki

W naszym asortymencie znajdują się naklejki na jajka wielkanocne zarówno w tradycyjnych, ludowych, jak i w humorystycznych wzorach. Dzięki nim można z łatwością wykonać drapane pisanki kraszanki, których wykonanie tradycyjną metodą rycia skorupki igłą, jest niezwykle czasochłonne. W ofercie posiadamy też specjalne naklejki, z wesołymi wzorami, pozwalające wykonać pisanki dla dzieci.

Pisanki ze styropianu

Ciekawą, wiosenną dekorację można stworzyć przy użyciu pisanek ze styropianu. Występują one w zestawach po kilkanaście sztuk, o wielkości jajek kurzych oraz przepiórczych. Do wyboru są m.in. jajka białe nakrapiane jednym kolorem, jak również brokatowe i kolorowe pisanki na patyku. Plusem dekoracji styropianowych jest to, że są nietłukące i można ich używać przez wiele lat.

Jeśli szukasz idealnej ozdoby na  Wielkanoc, lub chcesz stworzyć niepowtarzalną pisankę, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

więcej

Zobacz więcej artykułów na temat Wielkanocy

Wszystkie artykuły

Pisanki

najczęściej zadawane pytania