Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Kolor
Materiał
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Pisanki

Ręcznie zdobiona lub malowana pisanka jest tradycyjnym elementem Świąt Wielkanocnych. Do wyboru są zarówno gotowe dekoracje, jak i akcesoria, dzięki którym własnoręcznie wykonać można kolorowe jajka.

Barwniki do jajek i owijki termokurczliwe

W naszej ofercie znajduje się wiele akcesoriów do zdobienia pisanek.  Do wykonania wielkanocnych jajek ozdobnych  można użyć zarówno farb spożywczych, jak i owijek termokurczliwych. Barwniki dostępne w naszej ofercie są bezpieczne dla zdrowia, co oznacza, że pisanki wykonane przy ich użyciu nadają się później do jedzenia. Ciekawą opcją jest także wykonanie z nich pisanek kraszanek, które mogą stać się bazą do innych zdobień np. wzorów wydrapanych na skorupce.

W naszej ofercie mamy do wyboru kilka rodzajów owijek termokurczliwych na jajka. W zależności od tego, jaki ma być efekt, można owijać pisanki wcześniej zabarwione lub gładkie. Do wyboru są zarówno tradycyjne, ludowe, jak i bardziej nietypowe wzory.

Naklejki na pisanki i kraszanki

W naszym asortymencie znajdują się naklejki na jajka wielkanocne zarówno w tradycyjnych, ludowych, jak i w humorystycznych wzorach. Dzięki nim można z łatwością wykonać drapane pisanki kraszanki, których wykonanie tradycyjną metodą rycia skorupki igłą, jest niezwykle czasochłonne. W ofercie posiadamy też specjalne naklejki, z wesołymi wzorami, pozwalające wykonać pisanki dla dzieci.

Pisanki ze styropianu

Ciekawą, wiosenną dekorację można stworzyć przy użyciu pisanek ze styropianu. Występują one w zestawach po kilkanaście sztuk, o wielkości jajek kurzych oraz przepiórczych. Do wyboru są m.in. jajka białe nakrapiane jednym kolorem, jak również brokatowe i kolorowe pisanki na patyku. Plusem dekoracji styropianowych jest to, że są nietłukące i można ich używać przez wiele lat.

Jeśli szukasz idealnej ozdoby na  Wielkanoc, lub chcesz stworzyć niepowtarzalną pisankę, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

więcej