Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Rodzaj zasilania
Długość w metrach
  • więcej

Lampki choinkowe

Klimat w czasie świąt Bożego Narodzenia można kształtować na szereg różnych sposobów. W centralnym miejscu w domu zazwyczaj pojawia się choinka, która – bogato przystrojona – cieszy oko przez długie tygodnie. Na każdym drzewku świątecznym, oprócz bombek, przeważnie znajdują się lampki choinkowe. Dzięki nim drzewko pięknie wygląda po zmroku, a w domu tworzy się ciepła, świąteczna atmosfera. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór oświetlenia choinkowego – sieciowego, bateryjnego, czy akumulatorowego.

Jakie lampki choinkowe wybrać?

W naszym asortymencie można zaleźć liczne warianty oświetlenia świątecznego o różnej długości. Dostępne są m.in. klasyczne lampki choinkowe LED w różnych wariantach kolorystycznych: białym, żółtym, różnokolorowym. Można wybierać spośród modeli z niewielkimi żarówkami, diodami, przypominającymi płomyki ognia, czy kolistymi. Ponadto można znaleźć także warianty z nakładanymi kulami w różnych kolorach. Taki wąż świetlny będzie efektowną dekoracją nie tylko świątecznego drzewka, ale również parapetu, czy ściany.

Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się też lampki choinkowe na baterie. To dobra alternatywa dla sieciowych modeli szczególnie w przypadku niewielkich choinek. Takie oświetlenie można z powodzeniem wykorzystać również w stroikach, czy dekoracjach, np. w wazonie.

Wśród dostępnych u nas produktów można znaleźć też lampki na choinkę z różnymi trybami świecenia. Dzięki specjalnym pilotom lub przyciskom na przewodzie można wybierać sposób, w jaki będą świecić diody, np. mrygać, powoli przygasać i zapalać się, czy zmieniać co jakiś czas kolor.

Lampki choinkowe nie tylko na świąteczne drzewko

W domu nie tylko choinka może być przybrana kolorowymi światełkami. Białe lampki choinkowe LED czy kolorowe węże świetlne będą też atrakcyjną ozdobą wnętrza, np. przyczepiając oświetlenie do ściany, czy umieszczając je na parapecie. W naszej ofercie można zaleźć także wiele modeli kurtyn LED, które można umieścić na oknie, czy wybranej ścianie.

Wąż świetlny LED może przyozdobić także poręcze barierki schodów wewnętrznych, dodając świątecznej aranżacji dodatkowego uroku. Natomiast lampki choinkowe LED, szczególnie te na baterie, można wykorzystać również jako element stroika w szkle, czy tło do zdjęć.

Sprawdź naszą ofertę ozdób na Boże Narodzenie i wybierz choinkę, bombki oraz oświetlenie choinkowe dla siebie.

więcej

Sprawdź więcej artykułów o choinkach

Wszystkie artykuły

Lampki choinkowe - najczęściej zadawane pytania