Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Liczba zawartych elementów
Cechy dodatkowe
Pojemność (ml/l)
Średnica (cm)
  • więcej
Rodzaj talerza
Wyczyść filtry

Okazje: wielkanoc usuń

Talerze wielkanocne

Elementy zastawy mają wpływ na klimat świąt Wielkanocnych. Dla zwolenników tradycyjnych obchodów tego wydarzenia proponujemy talerze wielkanocne, które swym wyglądem nawiązują do estetyki tego święta. Elegancka biała zastawa, a do tego drobne akcenty w postaci namalowanych zajęcy bądź jajek mogą stanowić piękną ozdobę stołu pasującą do każdego stylu wnętrzarskiego. Warto zastawić stół również małymi półmiskami, na których można podać wędliny bądź ciasto. Wielkanocne motywy dobrze wpiszą się w aranżację świątecznego stołu. 

Wielkanoc w nowoczesnym stylu

W ramach nowoczesnej świątecznej interpretacji można wybrać talerze wielkanocne w jednolitym kolorze. Żywe kolory, takie jak żółty bądź czerwony, dobrze wpisują się w wiosenny klimat. Taka zastawa sprawdzi się nie tylko jako praktyczne naczynie, ale również istotny element estetyczny. 

Warto również zwrócić uwagę na talerz wielkanocny, który będzie przedstawiał typowo wielkanocne bądź wiosenne akcenty. Takie naczynie sprawdzi się jako przedmiot, na którym będą leżały jajka, wędliny czy ciasta. W przypadku stylu nowoczesnego, do klimatu pasują również szklanki w kolorze mineralnej zieleni, a także monochromatyczne sztućce stołowe.

Talerze wielkanocne w minimalistycznym stylu

Do stylu minimalistycznego dobrze pasują talerze wielkanocne wykonane z porcelany. Występują w różnych motywach, dlatego można dobrać je do preferowanego stylu, np. kwiatowego.  Podczas wielkanocnego świętowania dobrze sprawdzają się także kieliszki do jajek, które będą nie tylko praktyczne, ale będą się również pięknie prezentować na stole.

Chcesz, aby Święta Wielkanocne w twoim domu były urządzone ze smakiem? Sprawdź nasze talerze wielkanocne i udekoruj swój świąteczny stół z nami!

więcej