Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Rodzaj choinki
Zawartość zestawu
  • więcej

Choinki

Jedną z nierozerwalnie związanych z Bożym Narodzeniem tradycji jest strojenie drzewka – choinki. Są różne metody dobierania ozdób na choinkę – głównie bombek, światełek, zabawek, łańcuchów czy innych dekoracji na Święta. Zanim jednak wpadniesz w wir kupowania świątecznych świecidełek, wybierz choinkę, która będzie dla ciebie najlepsza – u nas znajdziesz ciekawe propozycje.

Sztuczna czy żywa?

Istnieje grono zwolenników żywych choinek – ciętych lub w doniczce, które pachną lasem i wyglądają oryginalnie. Jednak przy zakupie takiego drzewka musisz mieć świadomość, że będziesz je musiał podlewać. Jeśli chcesz kupić choinkę ciętą, powinieneś posiadać też odpowiedni stojak z miską na wodę. Po kilku dniach albo tygodniach świąteczne drzewko zacznie jednak tracić igły. Igliwie będzie gęsto ścielić się na podłodze czy dywanie. Jeśli nie chcesz mieć dodatkowego obowiązku związanego ze świątecznym drzewkiem, wybierz choinkę sztuczną.

Obecnie są one produkowane w taki sposób, by do złudzenia przypominały żywe drzewka. To zwykle imitacja sosny lub świerku, którą możesz wybrać, kierując się własnym gustem i warunkami lokalowymi. Zaletą sztucznych drzewek jest to, że nie trzeba ich podlewać, nie tracą igieł, dzięki czemu nie masz dodatkowych obowiązków związanych ze sprzątaniem. Sztuczne drzewka wyglądają bardzo ładnie przez cały czas trwania świąt i po nich.

Jaką choinkę wybrać?

W sprzedaży u nas są choinki sztuczne różnego rodzaju. To standardowe świerki i sosny o różnej wysokości i gęstości, przyprószone sztucznym śniegiem lub nie, a także popularne choinki na pniu, w jutowym worku. Możesz pokusić się też o zakup niestandardowej choinki świątecznej, np. w kolorze białym albo srebrnym, aby jeszcze lepiej pasowały do aranżacji twojego domu lub mieszkania.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz choinkę dla siebie. 

więcej

Sprawdź więcej artykułów o choinkach

Wszystkie artykuły

Choinki - najczęściej zadawane pytania