Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Marka
  • więcej
Rodzaj ozdób świątecznych
Wysokość (cm)
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Choinki 2023

Jedną z nierozerwalnie związanych z Bożym Narodzeniem tradycji jest strojenie drzewka – choinki. Są różne metody dobierania ozdób na choinkę – głównie bombek, światełek, zabawek, łańcuchów czy innych dekoracji na Święta. Zanim jednak wpadnie się w wir kupowania świątecznych świecidełek, warto wybrać choinkę dostosowaną do preferencji domowników oraz wielkości pomieszczenia, w którym będzie stać. Dostępna u nas bogata oferta choinek pozwoli wybrać drzewko, które będzie służyć przez wiele lat i wygladem będzie przypominać żywe. 

Sztuczna czy żywa?

Istnieje grono zwolenników żywych choinek – ciętych lub w doniczce, które pachną lasem i wyglądają oryginalnie. Jednak przy zakupie takiego drzewka należy mieć świadomość, że trzeba je podlewać. Kupując choinkę ciętą warto wyposażyć się w stojak do choinki. Po kilku dniach albo tygodniach świąteczne drzewko zacznie jednak tracić igły. Igliwie będzie gęsto ścielić się na podłodze czy dywanie. Jeśli nie chce się mieć dodatkowego obowiązku związanego ze świątecznym drzewkiem, warto wybrać choinkę sztuczną.

Obecnie są one produkowane w taki sposób, by do złudzenia przypominały żywe drzewka. Sztuczne choinki to zwykle imitacje sosny lub świerku, które można wybrać, kierując się własnym gustem i warunkami lokalowymi. Zaletą sztucznych drzewek jest to, że nie trzeba ich podlewać i nie tracą igieł, dzięki czemu nie ma się dodatkowych obowiązków związanych ze sprzątaniem. Choinki sztuczne wyglądają bardzo ładnie przez cały czas trwania świąt i po nich.

Jaką choinkę wybrać?

Nasza pełna oferta choinek sztucznych zawiera drzewka różnego rodzaju. To standardowe świerki i sosny o różnej wysokości i gęstości, przyprószone sztucznym śniegiem lub nie, a także popularne choinki na pniu, w jutowym worku. Możesz pokusić się też o zakup niestandardowej choinki świątecznej, np. w kolorze białym albo srebrnym, aby jeszcze lepiej pasowały do aranżacji twojego domu lub mieszkania.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz choinkę dla siebie. 

więcej

Sprawdź więcej artykułów o ozdobach świątecznych

Wszystkie artykuły

Choinki

najczęściej zadawane pytania