Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor

Screpbooking

Scrapbooking to tworzenie i dekorowanie albumów/kartek/pudełek przy pomocy m.in. wycinanek, naklejek, kolorowych papierów czy tasiemek. To kreatywny sposób na zachowanie wspomnień i ważnych wydarzeń w życiu

Od czego zacząć?

Przed rozpoczęciem pracy ze scrapbookingiem należy wyposażyć się przede wszystkim w papier, nożyczki i klej. Przydadzą się również gotowe kształty i napisy, ozdobne dziurkacze, stemple, pieczątki, wstążki i kolorowe pisaki. Wygodną opcją jest wybór gotowych zestawów, np. marki Beniamin.

Papier do scrapbookingu

Papier stanowi bazę dla wszystkich projektów. Na początek można wykorzystać biały lub czarny blok techniczny o gramaturze 80g/m2 lub 250g/m2. Wygodnym rozwiązaniem jest wybór dedykowanych zestawów papierów do scrapbookingu, np. marki Ciao Bella. Podczas wybierania papieru trzeba zwrócić uwagę na to, czy jest bezkwasowy, dzięki temu papier jest trwały i nie uszkodzi zdjęć.

Akcesoria do scrapbookingu

W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór pisaków do scrapbookingu. Są to m.in. cienkopisy do przygotowywania rysunków, markery wodne do kaligrafii czy też pisaki żelowe nadające pracy niezwykłego charakteru. Warto również zaopatrzyć się w markery alkoholowe, olejowe lub akwarelowe. Część z nich jest wyposażona w pędzelkową końcówkę, ułatwiającą kolorowanie. Ponadto przydadzą się wstążki, ozdobne taśmy lub dziurkacze.

Albumy do scrapbookingu

Kartki w albumach są zaprojektowane tak, aby wygodnie uzupełniać zdjęcia, obrazki i naklejki. Wystarczy wybrać model, rozmiar i kolor. Niektórzy producenci mają w swoim asortymencie specjalne bazy do scrapbookingu (klejone lub bindowane), np. Rosie's studio.

Sprawdź naszą ofertę akcesoriów do scrapbookingu. Zacznij tworzyć swoje niepowtarzalne dzieło sztuki. Wykorzystuj nowe dodatki i gadżety uzupełniając swój album lub pudełko!

więcej