brodasystem

Broda e-Shops System to firma rodzinna, która powstała w 1996 r. w okolicach Rzeszowa, na Podkarpaciu. Na początku było to kilka butików w galeriach handlowych z jakościową galanterią kuchenną. Idąc za zmieniającymi się w handlu trendami w 2003 r. ukierunkowaliśmy nasze działania na rozwijający się na naszym rynku segment e-commerce. Od tego czasu doskonalimy się i budujemy swoją pozycję w e-handlu. Stawiając na najlepsze światowe marki, niepowtarzalny design oraz najwyższą jakość usługi, budujemy swoją pozycję na rynku, rozszerzając cały czas asortyment i tworząc kolejne narzędzia do jego zaprezentowania w sieci. W swoich działaniach stawiamy na innowacyjność oraz inwestujemy w nowe technologie. Tak powstaje sieć sklepów internetowych oraz portali informacyjnych o markach, pod wspólnym brandem Broda e-Shops System. Brand ten staje się zarazem znakiem rozpoznawczym naszych sklepów. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze menadżerskiej i pracowniczej w kilku dziedzinach staliśmy się uznanym liderem na rynku. Od 16 lat niekwestionowany lider dystrybucji automatycznych ekspresów ciśnieniowych szwajcarskiej JURY. W 2010 roku firma Broda e-Shops System stała się strategicznym partnerem firmy WMF AG oraz jej wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim w segmentach Small Domestic Appliances oraz Consumer Coffee Machines. W 2014 roku firma Broda e-Shops System została wyłącznym przedstawicielem Novissa Switzerland AG, Novis Vita Juicer. Dzisiaj po 20 latach działalności, firma Broda e-Shops System pozostaje nadal rodzinna jednak jest nieco większa... To wszystko by się jednak nie zdarzyło gdyby nie Państwo, nasi wierni Klienci. Dzięki zaufaniu jakim nas obdarzyliście, możemy nadal kontynuować i rozwijać swoją pasję, którą jest budowanie marki Broda e-Shops System - Dziękujemy !!! Naszą ofertę możecie Państwo znaleźć w sklepach marki Broda e-Shops System m.in.: www.brodasystem.pl ; www.grillegazowe.pl ; www.kawalavazza.com.pl ; www.grillelotus.pl ; www.ekspresyjura.pl ; www.wyciskarkinovis.pl ; www.ekspresywmf.pl ; www.grillebroilking.pl. We wszystkich naszych sklepach sygnowanych logiem Broda e-Shops System możecie Państwo liczyć na wysoką jakość produktów, miłą obsługę, szybką realizację zamówień oraz wsparcie posprzedażowe. Broda e-Shops System to firma która, zawsze stawia na najwyższą jakość oraz profesjonalną obsługę. Nasze motto brzmi: „Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre''.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Kategorie
Materiał
  • więcej
Marka
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: Broda E-shops System s.c.
Adres: Wiśniowa 19, 39-124 IWIERZYCE
NIP: 8181704179
E-mail: [email protected]
Telefon: 662283293

Polityka zwrotów

Konsument ma obowiązek zwrócić towar niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy. Konsument zwraca towar Umowy od której odstąpił na własne ryzyko oraz koszt. Koszt dostawy towaru do Sprzedawcy ponosi Konsument. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towarów będących przedmiotem Umowy, następujące po korzystaniu z towarów w sposób wykraczający poza zwykły zarząd, w celu stwierdzenia cech, funkcjonalności oraz charakteru produktu. Sprzedawca niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy przez Konsumenta, zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostarczenia towaru z zastrzeżeniem, że: Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami, W przypadku wybrania przez Konsumenta sposobu dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów, Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonalności. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem zapłaty otrzymanej od Konsumenta do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.