Nawet jeśli dobrze orientujesz się w aktualnościach dotyczących gier wideo – krótko mówiąc – wiesz, co jest na gamerskim tapecie, nadal możesz nie trafić z wyborem tytułu na prezent. Lista premier w każdym miesiącu jest dość długa, a gdy spojrzysz na ofertę pakietu subskrypcyjnego PlayStation™ Plus, okaże się, że sprzed konsoli można właściwie nie wstawać przez kilka tygodni.

 

upominek dla gracza PlayStation

 

Zostaw ten słodki dylemat osobie, którą planujesz obdarować. Karta podarunkowa do PlayStation™ Store ciebie wybawi od trudów poszukiwania konkretnej gry, a komuś bliskiemu pozwoli samodzielnie podjąć decyzję, jakie uniwersum odwiedzić z DualSensem pod pachą.

 

Co daje karta podarunkowa do PlayStation™ Store?

Najprościej rzecz ujmując doładowanie polega na zasileniu wirtualnego portfela PlayStation®Network. Dzięki temu można dokonywać transakcji bez potrzeby podpinania karty kredytowej do swojego konta. To bardzo wygodne – szczególnie, jeśli obdarować chcesz kogoś, kto kredytówki nie posiada. Na przykład chrześniaka, który ma komunię albo dostał świadectwo z czerwonym paskiem.

 

Hity Empiku

 

A co ów chrześniak będzie mógł kupić? Pełne wersje gier, dodatki i inne treści dostępne w PlayStation®Store. Ważne jest to, że możesz wybrać kilka różnych kwot doładowań – ta gama jest szeroka, więc możesz dopasować produkt do swoich możliwości i potrzeb.

 

Ogromną zaletą karty podarunkowej jest fakt, że gracz za sprezentowane środki może opłacić subskrypcję PlayStation Plus. Abonament (w zależności od planu) gwarantuje pakiet korzyści, możliwość grania online w trybie wieloosobowym, dostęp do szerokiej oferty tytułów z PS4 i PS5, comiesięczną dawkę nowości w ramach benefitu „Gry co miesiąc” oraz bibliotekę klasyków PlayStation.

Do wyboru są aż trzy warianty abonamentowe:

  • Essential
  • Extra
  • Premium

Każdy plan różni się pod względem zawartości. Plan Extra i Premium wyróżniają się dostępem do szerokiego katalogu gier.

 

programy członkowskie play station plus

 

Tytuły dostępne co miesiąc w ramach Play Station Plus

gry dostępne w abonamencie Play Station plus - czerwiec