Halloween 2021

Udekoruj wnętrze i stół

Stwórz niepowtarzalny look

Halloween 2021 - przebrania, gadżety, ozdoby do domu i ogrodu

Halloween 2021 – kiedy wypada? Na co warto się wtedy przygotować?

Halloween w 2021 roku przypada w niedzielę 31 października. Nie zdziw się zatem, jeśli w ten dzień zobaczysz pukające do drzwi przebrane dzieci, które będą liczyły na słodki poczęstunek. Lepiej mieć coś wtedy pod ręką, bo inaczej mogą nam zrobić jakiegoś niewielkiego psikusa.

Jeśli szykujesz się do tego dnia, chcesz wyprawić przyjęcie ze strasznymi ozdobami lub szukasz przebrania na Halloween dla dzieci lub dorosłych, to trafiłeś doskonale. Przygotowaliśmy także zabawne i straszne dekoracje, akcesoria do potwornego makijażu, jak i oczywiście stylowe przebrania, idealne na imprezę i spotkanie z przyjaciółmi. 

Halloween – skąd pochodzi?

Początków tego zwyczaju historycy upatrują w celtyckim święcie na zakończenie lata i powitanie zimy oraz rzymskim święcie na cześć Pomony, bogini sadów. Kapłani celtyccy ponoć wierzyli, że w okresie przypadającym między październikiem a listopadem zmniejsza się granica pomiędzy światem żywych i umarłych.

Po setkach lat i wpływie religii, święto to powoli zanikało – było kultywowane jedynie przez Irlandczyków. Gdy ci w latach 40. XX wieku masowo emigrowali do Stanów Zjednoczonych za lepszym życiem, przynieśli tradycję ze sobą. Zwyczaj szybko rozprzestrzenił się – najpierw w Stanach, później na niemal cały świat. W Polsce dopiero od kilku lat widać większe zainteresowanie tym zwyczajem.

Co kupić na Halloween? Przebrania, stroje, gadżety i wiele więcej!

Po pierwsze – stroje. Halloween jest jednym z niewielu dni w roku, kiedy możesz bezkarnie założyć strój wiedźmy, zombie, szkieleta, wampira czy innego potwora. Dzieci, które planują 31 października wyruszyć w poszukiwaniu słodyczy, muszą być przebrane – z tego powodu przygotowaliśmy stroje na Halloween dla chłopca i dziewczynki.

Duch, superbohater, księżniczka, rycerz, policjant, wiedźma, wampir, wojowniczka – to tylko niektóre przebrania na Halloween, które znajdziesz w naszej ofercie. Oprócz tego oferujemy szereg różnych dodatków, takich jak np. maski, miecze i hełmy, różdżki, peruki, okulary, a także doczepiane wąsy i brody, a nawet skrzydła.

Do pełnego przeobrażenia, polecamy akcesoria do makijażu, które pomogą stworzyć straszny i ciekawy makijaż na Halloween, a także kosmetyki, takie jak np. perfumy. Warto również sprawdzić kredki do malowania twarzy, sztuczną krew czy specjalne tatuaże – wszystkie te akcesoria będą bezpieczne dla dzieci.

Dekoracje na Halloween

Przygotowaliśmy również bogatą ofertę dodatków do pomieszczeń i dekoracji, które pomogą właściwie przygotować dom lub mieszkanie na Halloween. Ozdoby takie jak balony, girlandy, pajęczyny, a także banery i zawieszki – to tylko część naszej zróżnicowanej oferty. Coraz popularniejsze stają się także straszne dekoracje halloweenowe do ogrodu, takie jak np.  upiorne lalki, które można skryć pod całunem liści, aby straszyły nieostrożne dzieci.

Girlandy i inne ozdoby mają motywy szkieletów, dyń, nietoperzy, duchów, pająków – stworzone zostały specjalnie na ten zwyczaj. Jeśli chcesz, aby balony unosiły się w powietrzu pod sufitem, koniecznie kup butle z helem, dzięki którym uzyskasz właśnie taki efekt.

A jeżeli szykujesz imprezę na ten dzień – również mamy coś dla ciebie. Kubeczki i talerze papierowe, świece, serwetki, kieliszki, obrusy, a także całe halloweenowe dekoracje w zestawie – dzięki nim właściwie przygotujesz przyjęcie w swoim domu lub mieszkaniu.

Proponujemy również gry planszowe i filmy grozy, które zapewnią świetną rozrywkę podczas halloweenowego wieczoru.

Sprawdź jakie stroje i przebrania na Halloween oraz przerażające gadżety, dodatki do domu czy ogrodu mamy w ofercie i odpowiednio przygotuj się na imprezę!

więcej