Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Wysyłka
  • więcej
Liczba sztuk w opakowaniu
Cena
Wiek
  • więcej
Rodzaj
  • więcej
Linia
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Składniki aktywne
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Kremy i serum do twarzy

Odpowiednia pielęgnacja jest niezwykle ważna, aby opóźnić procesy starzenia oraz zapobiec powstawaniu zaskórników i przebarwień. Kremy do twarzy pozwalają na zachowanie równowagi oraz prawidłowego poziomu nawilżenia wspomagając mechanizmy regeneracyjne. Specjalistyczne kremy przeciwzmarszczkowe oraz serum do twarzy marek takich jak Estee Lauder, L'Oreal Paris czy Clinique stosowane regularnie w znaczący sposób poprawiają jakość skóry.

Kremy do twarzy

Stojąc przed wyborem kremu do twarzy należy wziąć pod uwagę rodzaj skóry. Pielęgnację warto podzielić na etapy, aby zachować odpowiedni bilans. Skóra inaczej absorbuje składniki z kosmetyków oraz ma inne potrzeby w ciągu dnia, a inne w nocy. Kremy na dzień do twarzy są bardzo lekkie, mają za zadanie chronić cerę przed czynnikami zewnętrznymi. Natomiast w nocy cera jest w fazie intensywnej regeneracji. Kremy na noc do twarzy mają gęstą konsystencję. Ich zadaniem jest wspomaganie procesów naprawczych oraz intensywne odżywienie skóry.

Serum do twarzy

Serum do twarzy to innowacyjny kosmetyk cechujący się skoncentrowaną formułą. Składniki aktywne serum występują w dużo wyższym stężeniu niż w kremie. Ma bardzo lekką (często żelową) konsystencję, przez co szybko paruje więc nie zastąpi kremu w codziennej pielęgnacji. Aplikacja serum bezpośrednio przed kremem dostarczy intensywną dawkę witamin oraz wygładzi skórę. Ponadto sprawi, że krem jest lepiej wchłanialny, a więc wykazuje lepsze działanie.

Kremy przeciwzmarszczkowe

Cera dojrzała przez to, że produkuje mniejszą ilość kolagenu jest mniej elastyczna oraz szybko traci wodę. Może być przez to szara i sucha, a także skora do powstawania zmarszczek. Krem przeciwzmarszkowy nie tylko zapobiega powstawaniu zmarszczek, ale także niweluje obecne.

Nasz asortyment pozwala na dobranie pełnej codziennej pielęgnacji. W ofercie znajdziesz całą gamę kremów do twarzy na dzień i na noc, serum do twarzy oraz kremów przeciwzmarszczkowych. Ponadto dostępne są również kamienie do masażu twarzy oraz innowacyjne rollery.

więcej