Kalendarze adwentowe z herbatami

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kategoria produktu
Producent
  • więcej

Kalendarze adwentowe z herbatami

Kalendarze adwentowe z herbatami to dobry wybór dla każdego wielbiciela gorących naparów. Każdy z produktów kryje 24 różne mieszanki od znanych i cenionych marek.

Popularne marki herbacianych kalendarzy adwentowych

Marka English Tea Shop ma w swoim asortymencie kalendarze adwentowe z bogatym wyborem herbat, które zostały wyprodukowane z myślą o zrównoważonym rozwoju i ekologicznej produkcji. Ozdabiają je charakterystyczne kolorowe rysunki, często też przewiązane są czerwoną wstążką.

W asortymencie Cup&You znajdują się kalendarze adwentowe z herbatą, które zawierają prawdziwą różnorodność i bogactwo smaków herbat. W środku kryją starannie dobrane mieszanki, które zadowolą zarówno miłośników tradycyjnych smaków, jak i tych, którzy szukają nowych, ekscytujących doznań. Kalendarze adwentowe Cup&You to nie tylko wyjątkowa selekcja herbat, ale również eleganckie i estetyczne wykonanie, dzięki czemu stanowią one także piękny element dekoracyjny, wpasowujący się w świąteczne wnętrza, a także wspaniały, prezent świąteczny dla bliskich i przyjaciół.

Kalendarze adwentowe z herbatą o ciekawych kształtach choinki to z kolei domena Green Touch. Wśród produktów tej marki znaleźć można między innymi kalendarz adwentowy 3D choinka, który będzie wspaniale prezentował się na parapecie czy na komodzie.

 

Herbaciane kalendarze adwentowe dla dwojga

W naszym asortymencie znajduje się wiele różnych propozycji kalendarzy adwentowych z herbatą. Można wybierać wśród różnych kształtów. Są klasyczne, prostokątne kalendarze, jak i o ciekawych kształtach np. choinki. Wiele z nich w każdym okienku zawiera dwie saszetki, aby móc cieszyć się naparem z najbliższą osobą. 

Sprawdź jakie kalendarze adwentowe z herbatą są u nas dostępne i spraw prezent sobie lub najbliższej osobie!

więcej

 

Zobacz więcej artykułów o kalendarzach adwentowych 2023

Wszystkie artykuły