Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
Rodzaj
  • więcej
Działanie
  • więcej
Pojemność
  • więcej
Linia
  • więcej
Rodzaj włosów
  • więcej

Kuracje odżywcze do włosów

Kuracje odżywcze do włosów to skoncentrowane kosmetyki pielęgnacyjne, których używa się w przypadku problemów ze skórą głowy i włosów. W naszej ofercie posiadamy zróżnicowany wybór kuracji sprawdzonych marek, jak na przykład Schwarzkopf, Kerastase czy Kallos.

Kuracje do włosów odżywiające skórę głowy

Kuracje do włosów pozwalają szybko i skutecznie pozbyć się problemu, z którym zmagają się włosy lub skóra głowy. Zawierają dużą ilość składników aktywnych, dopasowanych do problemu, który chcemy zniwelować.

Najczęściej kuracje do włosów są stosowane na suchość, łamliwość i wypadanie włosów. Mają działanie wzmacniające, nawilżające, regenerujące, ochronne, zagęszczające, wygładzające oraz łagodzące podrażnienia.

Peeling trychologiczny wstępem do kuracji

Przed zastosowaniem wybranej kuracji odżywczej do włosów zaleca się zrobienie peelingu trychologicznego w celu oczyszczenia skóry głowy z nadmiaru zrogowaciałego naskórka, poprawy mikrokrążenia i stymulowania cebulek włosów do wzrostu. Po peelingu skóra głowy jest przygotowana do dalszych etapów pielęgnacji włosów.

Najczęściej wybieraną formą kuracji są ampułki do włosów. Wyróżniają się wysoką skutecznością i skoncentrowanym składem. Oferowane są: wzmacniające ampułki przeciw wypadaniu włosów, na porost włosów, intensywnie regenerujące i wiele innych.

Inne formy kuracji odżywczej do włosów

Do pielęgnacji włosów suchych, zniszczonych, farbowanych i wypadających bardzo dobrze sprawdzają się balsamy, maski i różnego rodzaju kosmetyki naturalne do pielęgnacji włosów, które chronią włosy przed uszkodzeniami.

Gdy zależy nam na wzmocnieniu, połysku, wygładzeniu czy stylizacji włosów z pomocą przychodzą mgiełki i toniki przeznaczone do stosowania na włosy i/lub skórę głowy.

Bardzo dużą popularnością cieszą się też wcierki ziołowe oraz wcierki olejowe, które wmasowuje się w skórę głowy. Wcierki do włosów intensywnie nawilżają, regenerują i stymulują porost włosów.

Kuracje do włosów przy regularnym stosowaniu pozwalają skutecznie pielęgnować włosy i skórę głowy. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz kurację dla swoich włosów!

więcej