Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Woski do lakieru

Woski do lakieru samochodowego mają zabezpieczać karoserię pojazdu. Wydobywają także głębię koloru fabrycznego lakieru. W naszej ofercie znaleźć można woski samochodowe Carnauba, Fusso, K2.
Wosk samochodowy w walce z zaciekami i brudem

Dzięki swoim właściwościom hydrofobowym wosk samochodowy sprawia, że kropelki wody spływają po karoserii. Nie ma zacieków i lakier prezentuje się bardziej elegancko. Na odpowiednio wypolerowanej karoserii mniej będzie osadzał się brud, co jest dużym plusem dla kierowców poruszających się po żwirowych, piaszczystych drogach.

Po zastosowaniu wosku do lakieru samochód jest dobrze zabezpieczony i nabłyszczony. Produkty tego typu sprzedawane są w płynie bądź w formie twardej. W ofercie dostępne są kosmetyki samochodowe także takich firm jak Tenzi, Soft99, Turtlewax.

Twarde woski do lakieru

Woski twarde pozostawiają powłokę ochronną karoserii na długi czas. Będą dobre nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla każdego, kto chce zadbać o swoje auto. Wymagają jednak wprawy podczas aplikacji na lakier samochodowy.

Przed nałożeniem twardego wosku należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu samochodu, aby produkt właściwie spełniał swoją funkcję. Różne warianty kolorystyczne pozwalają na dobranie odpowiedniego wosku do lakieru auta, aby efekt wydobycia koloru był jeszcze bardziej widoczny. W naszej ofercie dostępne są woski twarde, które zawierają naturalny wosk Carnauba.

Woski do lakieru w płynie

Aplikacja wosków w płynie jest znacznie szybsza i łatwiejsza, ale efekt jest krótszy niż w przypadku wosków twardych. W naszej ofercie dostępne są preparaty z atomizerem, który umożliwia łatwą aplikację kosmetyku oraz można go używać w każdej pozycji.

Przy wyborze odpowiedniego kosmetyku samochodowego trzeba uwzględnić to, ile możemy poświecić czasu na konserwację lakieru. Kiedy oczekujemy szybkiego efektu – dobrym wyborem będzie wosk do polerowania samochodu w płynie. Jeśli zależy nam na długotrwałym efekcie, lepiej sprawdzą się woski twarde.

Jeśli chcesz odmienić oblicze swojego pojazdu, sprawdź ofertę naszych produktów i wybierz najlepszy wosk do lakieru swojego samochodu.

więcej